Akmens vates plāksnes

PAROC Pro Roof Slab 20 kPaImage

PAROC Pro Roof Slab 20 kPa

PAROC Pro Roof Slab 20 kPa ir nedegoša akmens vates plāksne industriālo tvertņu jumtiem. Tā ir pietiekami spiedes izturīga, lai izturētu līdz 20 kPa slodzi, tās uzstādīšanas un apkopes laikā.


PAROC Pro Roof Slab 50 kPaImage

PAROC Pro Roof Slab 50 kPa

PAROC Pro Roof Slab 50 kPa ir nedegoša akmens vates plāksne industriālo tvertņu jumtiem. Tā ir ļoti spiedes izturīga, lai izturētu līdz 50 kPa slodzi, tās uzstādīšanas un apkopes laikā.

PAROC Pro Slab 100Image

PAROC Pro Slab 100

PAROC Pro Slab 100 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne industriālo iekārtu un tvertņu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Pro Slab 40Image

PAROC Pro Slab 40

PAROC Pro Slab 40 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne tvertņu sienu vai lielu cilindrisku virsmu izolēšanai. Tvertņu sienu izolācijas plāksne ar 40 kg/m³ ir ideāls produkts tvertnēm ar zemu temperatūru.

PAROC Pro Slab 60Image

PAROC Pro Slab 60

PAROC Pro Slab 60 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne tvertņu sienu vai citu plakanu virsmu izolēšanai. Tvertņu sienu izolācijas plāksne ar 60 kg/m³ ir ideāls produkts tvertnēm ar zemu vai vidēju temperatūru.

PAROC Pro Slab 80Image

PAROC Pro Slab 80

PAROC Pro Slab 80 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne industriālo iekārtu un tvertņu plakanu virsmu izolēšanai.