Taisni cauruļvadi

Paroc nodrošina efektīvus risinājumus visām cauruļvadu izolācijas vajadzībām. Tas, kurš izolācijas risinājums ir pareizais jūsu vajadzībām, ir atkarīgs no cauruļvada ekspluatācijas temperatūras. Cauruļvadu izolācijas čaulas laika gaitā nenosēžas, tādēļ tās biezuma un izolācijas īpašības visā cauruļvada kalpošanas mūža garumā paliek nemainīgas. Paroc vienmēr iesaka tehnoloģisko procesu cauruļvadiem izmantot cauruļvadu čaulas.

Izolācijas risinājums ar cauruļvadu čaulām var samazināt siltuma zudumus par vismaz 25%-30%, salīdzinot ar tāda paša biezuma cauršūto paklāju izolāciju, kurai ir nepieciešama atbalsta konstrukcija, lai atbalstītu apšuvumu. Atbalsta konstrukcija rada ievērojamu siltuma tiltu izolācijas iekšpusē. Ja cauruļvada izmēru noteikšanas pamats ir noteikts maksimālais siltuma zudums, tad cauruļvadu čaulu izmantošana ļauj ievērojami samazināt izolācijas biezumu.Skatiet siltuma plūsmas salīdzinājumu lapas beigās.

PAROC Pro Lock risinājums

PAROC Pro Lock risinājumā viens izolācijas slānis ir pietiekams, lai aizvietotu divu slāņu cauruļvadu čaulas (biezumi 80-160 mm). Montāžas laiks ir īsāks, līdz ar to sastatnes un cits aprīkojums ir nepieciešams uz īsāku periodu un samazinās vispārējās būvlaukuma un darbaspēka izmaksas. Kopējais samazinājums izmaksām ir apmēram 20%–30%.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Dubultais slānis (DL)

Ja ir nepieciešami divi izolācijas slāņi un izolācijas biezums pārsniedz 160 mm, mēs iesakām izvēlēties DL produktus. DL produkti jums sniedz gatavu risinājumu, kas ietver divas cauruļvadu čaulas, kas ir paredzētas montēšanai kopā. DL produkti tiek iepakoti viens otrā un piegādāti kopā, līdz ar to tiek ietaupītas izmaksas, pateicoties efektīvākai loģistikai, kā arī tiek samazinātas izmaksas būvlaukumā.

Lai atbilstu speciālām prasībām, mēs piedāvājam arī cauruļvadu čaulas ar ļoti augstām ūdens atgrūšanas īpašībām, tā sauktos WR pakāpes PAROC Pro Sections. Lūdzu, sazinieties ar mūsu izplatītāju, lai uzzinātu sīkāku informāciju.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

 

 

Siltuma plūsmas salīdzinājums trīs dažādiem izolācijas risinājumiem rūpnieciskiem cauruļvadiem 

PAROC Pro Wired Mat 100
divos slāņos*
PAROC Pro Section 140 +
PAROC Pro Section 100
PAROC Pro Lock 140
vienā slānī
Lambdas vērtība pie vidējās temperatūras, W/mK 0.078 0.109/0.052 0.075
Teorētiskais**
siltuma zudums, W/m
400 382 386
Teorētiskā** virsmas temperatūra, C° 52 51 51
Kopējais palielināto faktoru iespaids uz siltuma zudumu 30 % 3 % 3 %
Reālais siltuma zudums, W/m 520 394 398
Reālā virsmas temperatūra, C° 60 52 52

Projekta vērtības:
Ekspluatācijas temperatūra 530°C
Vidējā gada apkārtējās vides temperatūra 20°C
Vidējā izolācijas materiāla temperatūra 290°C
Vēja ātrums 0 (bez vēja)
Cauruļvada ārējais diametrs 406 mm
Izvēlētais izolācijas biezums 160 mm
Pārklājuma materiāls: cinkots tērauds

Lielākā daļa tehnoloģisko procesu cauruļvadu tiek ekspluatēti temperatūras diapazonā 50-250 °C. Kā izolācijas risinājumu mēs tiem iesakām 100 kg/m3 cauruļvadu čaulas.

Taisni cauruļvadi 

Tehnoloģisko procesu cauruļvadiem ar temperatūrām līdz 350 °C, Paroc iesaka izmantot PAROC Pro Section 100 cauruļvadu čaulas vienā slāni, ja izolācijas biezums ir <100 mm.

Ja izolācijas biezums ir ≥100 mm, izmantojiet PAROC Pro Section 100 DL (divu slāņu) cauruļvadu čaulas.

 

 

Cauruļvadi, kas ir aprīkoti ar apkures kabeļiem vai tvaika pavadoņiem, vispirms tiek noklāti ar alumīnija foliju, lai siltums tiktu labāk sadalīts uz cauruļvada virsmas.

Apsildītie cauruļvadi

Apsildītiem cauruļvadiem Paroc iesaka noklāt apkures kabeļus vai tvaika pavadoņus ar alumīnija foliju.

Montējiet PAROC Pro Section 100 uz cauruļvada, ņemot vērā izmaiņas ārējā diametrā, kuras rada apkures kabeļi un tvaika pavadoņi. 

 

Turbīnu cauruļvadi darbojas pie augstām temperatūrām – līdz pat 550 °C – un tām ir nepieciešama laba, vairāku slāņu siltumizolācija. Izolācijas un pārklājuma nostiprināšana ir ļoti sarežģīta, ne tikai saistībā ar augsto temperatūru, bet arī ar ekspluatācijas vibrācijām.

Ļoti augstas temperatūras cauruļvadu izolēšanai mēs iesakām augsta blīvuma, 140 kg/m3 cauruļvadu čaulas vairākslāņu izolācijas risinājumus. Izmantojot PAROC Pro Lock 140 risinājumu, viens izolācijas slānis ir pietiekams, nodrošinot funkcionālu un ekonomisku risinājumu.

PAROC ProLock 140 risinājums Dubulta slāņa risinājums ar PAROC ProSection 140 DL cauruļvadu čaulām 

Pārkarsētiem cauruļvadiem un turbīnas caurulēm Paroc iesaka šādus risinājumus:

- Izmantojiet PAROC Pro Lock 140 cauruļvadu čaulas ar vienu slāni, ja izolācijas biezums ir <160 mm.

- Izmantojiet PAROC Pro Section 140 DL (divu slāņu) cauruļvadu čaulas, ja izolācijas biezums ir >160 mm.

Ja cauruļvadi satur augsta ātruma gaisa plūsmu vai augsta spiediena tvaikus, montējiet trokšņa samazināšanas izolāciju. Viskaitīgāko, zemas frekvences troksni var ievērojami samazināt, izmantojot augsta blīvuma vairākslāņu risinājumu. PAROC augsta blīvuma akmens vates cauruļvadu čaulas ir labi piemērotas trokšņa samazināšanai cauruļvadu risinājumos. Tiem nav nepieciešama jebkāda atbalsta konstrukcija horizontālajiem cauruļvadiem, kas daudzos gadījumos pasliktina kopējo siltuma vai skaņas izolāciju.

Lai uzlabotu trokšņa samazināšanu vairākslāņu izolācijas risinājumiem, mēs iesakām izmantot smagu pārklājuma slāni, piemēram, tēraudu, starp akmens vates slāņiem vai risinājuma augšpusē.

Taisni cauruļvadi

Trokšņa samazināšanai rūpnieciskos cauruļvados Paroc iesaka izmantot PAROC Pro Section 140 cauruļvadu čaulas ar diviem slāņiem.

Lai uzlabotu trokšņa samazināšanu, montējiet smagu pārklājuma slāni starp akmens vates slāņiem.