Paroc nodrošina efektīvus risinājumus visām cauruļvadu izolācijas vajadzībām. Tas, kurš izolācijas risinājums ir pareizais jūsu vajadzībām, ir atkarīgs no cauruļvada ekspluatācijas temperatūras. Cauruļvadu izolācijas čaulas laika gaitā nenosēžas, tādēļ tās biezuma un izolācijas īpašības visā cauruļvada kalpošanas mūža garumā paliek nemainīgas. Paroc vienmēr iesaka tehnoloģisko procesu cauruļvadiem izmantot cauruļvadu čaulas.

Izolācijas risinājums ar cauruļvadu čaulām var samazināt siltuma zudumus par vismaz 25%-30%, salīdzinot ar tāda paša biezuma cauršūto paklāju izolāciju, kurai ir nepieciešama atbalsta konstrukcija, lai atbalstītu apšuvumu. Atbalsta konstrukcija rada ievērojamu siltuma tiltu izolācijas iekšpusē. Ja cauruļvada izmēru noteikšanas pamats ir noteikts maksimālais siltuma zudums, tad cauruļvadu čaulu izmantošana ļauj ievērojami samazināt izolācijas biezumu.Skatiet siltuma plūsmas salīdzinājumu lapas beigās.

PAROC Pro Lock risinājums

PAROC Pro Lock risinājumā viens izolācijas slānis ir pietiekams, lai aizvietotu divu slāņu cauruļvadu čaulas (biezumi 80-160 mm). Montāžas laiks ir īsāks, līdz ar to sastatnes un cits aprīkojums ir nepieciešams uz īsāku periodu un samazinās vispārējās būvlaukuma un darbaspēka izmaksas. Kopējais samazinājums izmaksām ir apmēram 20%–30%.

Dubultais slānis (DL)

Ja ir nepieciešami divi izolācijas slāņi un izolācijas biezums pārsniedz 160 mm, mēs iesakām izvēlēties DL produktus. DL produkti jums sniedz gatavu risinājumu, kas ietver divas cauruļvadu čaulas, kas ir paredzētas montēšanai kopā. DL produkti tiek iepakoti viens otrā un piegādāti kopā, līdz ar to tiek ietaupītas izmaksas, pateicoties efektīvākai loģistikai, kā arī tiek samazinātas izmaksas būvlaukumā.

Lai atbilstu speciālām prasībām, mēs piedāvājam arī cauruļvadu čaulas ar ļoti augstām ūdens atgrūšanas īpašībām, tā sauktos WR pakāpes PAROC Pro Sections. Lūdzu, sazinieties ar mūsu izplatītāju, lai uzzinātu sīkāku informāciju.