Vēja aizsardzības siltumizolācija

PAROC CortexImage

PAROC Cortex

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex ir nedegoša akmens vates plāksne ar speciālu pārklājumu, kas paredzēta ļoti kvalitatīvu ventilējamu fasāžu siltumizolācijas risinājumam augstceltēm. Vēja aizsardzības siltumizolācijas plāksne var tikt lietota divu vai vairāku līmeņu siltumizolācijas sistēmā kopā ar elastīgo vai puscieto akmens vates papmatslāni. Plāksnes pārklājums ir ugunsdroša, vēju aizturoša, elpojoša, gaisa mitruma caurlaidīga membrāna, kas labi nodrošina aizsardzību pret mūsu vējainajiem un mitrajiem klimatiskajiem apstākļiem. Izstrādājuma labā mitruma caurlaidības īpašība neļauj uzkrāties kondensātam ārsienas konstrukcijas iekšpusē. Šuvju vietas jāaizlīmē ar speciāli šim nolūkam paredzētu līmlentu.

PAROC Cortex bImage

PAROC Cortex b

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex b ir nedegoša akmens vates plāksne ar speciālu nedegošu melnas krāsas pārklājumu, kas paredzēta ļoti kvalitatīvu ventilējamu fasāžu siltumizolācijas risinājumam esošam un jaunbūvējamām daudzstāvu ēkām. Vēja aizsardzības siltumizolācijas plāksne var tikt lietota divu vai vairāku līmeņu siltumizolācijas sistēmā kopā ar elastīgo vai puscieto akmens vates papmatslāni. Plāksnes pārklājums ir ugunsdroša, vēju aizturoša, elpojoša, gaisa mitruma caurlaidīga membrāna, kas labi nodrošina aizsardzību pret mūsu vējainajiem un mitrajiem klimatiskajiem apstākļiem. Izstrādājuma labā mitruma caurlaidības īpašība neļauj uzkrāties kondensātam ārsienas konstrukcijas iekšpusē. Šuvju vietas jāaizlīmē ar speciāli šim nolūkam paredzētu līmlentu.


PAROC Cortex OneImage

PAROC Cortex One

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex One ir nedegošs akmens vates siltumizolācijas slānis ar integrētu un nedegošu, kompakti pieguļošu vēja aizsardzības pārklājumu esošu ēku renovācijai un jaunu daudzstāvu ēku ventilējamu ārējo sienu būvniecībai. Plāksne var tikt lietota kā siltumizolācijas un vēja aizsardzības slānis. Plāksnei ir elpojošs , sienas tvaika mitrumu caurlaidīgs un vēja necaurlaidīgs pārklājums, kas nodrošina labu aizsardzību ziemeļu klimatiskajos apstākļos. Laba tvaika caurlaidība nodrošina labu sienas mitruma izvadīšanu bez kondensācijas riska konstrukcijās. Pārklājuma šuves un stūri tiek aizlīmēti ar speciālu šo vietu risinājumiem paredzētu līmlenti.

PAROC Cortex One bImage

PAROC Cortex One b

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex One b ir nedegošs akmens vates siltumizolācijas slānis ar integrētu un nedegošu, kompakti pieguļošu melnas krāsas vēja aizsardzības pārklājumu esošu ēku renovācijai un jaunu daudzstāvu ēku ventilējamu ārējo sienu būvniecībai. Vēja aizsardzības plāksne var tikt lietota vienkārtas sistēmās kā siltumizolācijas un vēja aizsardzības slānis. Plāksnei ir elpojošs , sienas tvaika mitrumu caurlaidīgs un vēja necaurlaidīgs pārklājums, kas nodrošina labu aizsardzību ziemeļu klimatiskajos apstākļos.