Vēja aizsardzības siltumizolācija

PAROC CortexImage

PAROC Cortex

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex ir nedegoša akmens vates plāksne ar speciālu pārklājumu, kas paredzēta ļoti kvalitatīvu ventilējamu fasāžu siltumizolācijas risinājumam augstceltēm. Vēja aizsardzības siltumizolācijas plāksne var tikt lietota divu vai vairāku līmeņu siltumizolācijas sistēmā kopā ar elastīgo vai puscieto akmens vates papmatslāni. Plāksnes pārklājums ir ugunsdroša, vēju aizturoša, elpojoša, gaisa mitruma caurlaidīga membrāna, kas labi nodrošina aizsardzību pret mūsu vējainajiem un mitrajiem klimatiskajiem apstākļiem. Izstrādājuma labā mitruma caurlaidības īpašība neļauj uzkrāties kondensātam ārsienas konstrukcijas iekšpusē. Šuvju vietas jāaizlīmē ar speciāli šim nolūkam paredzētu līmlentu.

PAROC Cortex bImage

PAROC Cortex b

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex b ir nedegoša akmens vates plāksne ar speciālu nedegošu melnas krāsas pārklājumu, kas paredzēta ļoti kvalitatīvu ventilējamu fasāžu siltumizolācijas risinājumam esošam un jaunbūvējamām daudzstāvu ēkām. Vēja aizsardzības siltumizolācijas plāksne var tikt lietota divu vai vairāku līmeņu siltumizolācijas sistēmā kopā ar elastīgo vai puscieto akmens vates papmatslāni. Plāksnes pārklājums ir ugunsdroša, vēju aizturoša, elpojoša, gaisa mitruma caurlaidīga membrāna, kas labi nodrošina aizsardzību pret mūsu vējainajiem un mitrajiem klimatiskajiem apstākļiem. Izstrādājuma labā mitruma caurlaidības īpašība neļauj uzkrāties kondensātam ārsienas konstrukcijas iekšpusē. Šuvju vietas jāaizlīmē ar speciāli šim nolūkam paredzētu līmlentu.


PAROC Cortex OneImage

PAROC Cortex One

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex One ir nedegošs akmens vates siltumizolācijas slānis ar integrētu un nedegošu, kompakti pieguļošu vēja aizsardzības pārklājumu esošu ēku renovācijai un jaunu daudzstāvu ēku ventilējamu ārējo sienu būvniecībai. Plāksne var tikt lietota kā siltumizolācijas un vēja aizsardzības slānis. Plāksnei ir elpojošs , sienas tvaika mitrumu caurlaidīgs un vēja necaurlaidīgs pārklājums, kas nodrošina labu aizsardzību ziemeļu klimatiskajos apstākļos. Laba tvaika caurlaidība nodrošina labu sienas mitruma izvadīšanu bez kondensācijas riska konstrukcijās. Pārklājuma šuves un stūri tiek aizlīmēti ar speciālu šo vietu risinājumiem paredzētu līmlenti.

PAROC Cortex proImage

PAROC Cortex pro (Vēja aizsardzības plāksne)

Vēja aizsardzības plāksne PAROC Cortex pro ir nedegoša akmens vates izolācijas plāksne ar integrētu pārklājumu, kas paredzēta kvalitatīvu ventilējamu ārsienu siltumizolācijas risinājumam ēku renovācijai un jaunu daudzstāvu ēku būvniecībai. Vēja aizsardzības siltumizolācijas plāksne var tikt lietota divu vai vairāku līmeņu siltumizolācijas sistēmā kopā ar elastīgās akmens vates izolācijas slāni. Plāksnes pārklājums ir ugunsdroša, vēju aizturoša, elpojoša, gaisa mitruma caurlaidīga, vēju aizturoša membrāna, kas labi nodrošina aizsardzību pret klimatiskajiem apstākļiem. Laba gaisa caurlaidība veicina konstrukcijas saglabāšanos, žūšanu un mitruma izvadi bez kondensācijas riska iekšpusē. Plākšņu savienojumu vietas, stūri un citi salaidumi ir jānolīmē ar Paroc speciālu līmlenti uzreiz pēc plākšņu montāžas. Plāksni var izmantot ventilējamās fasādēs U1,U2 un U3 ugunsnoturības pakāpes būvēs.