Ražošanas industrija

Paroc piedāvā energoefektīvus un ilgtspējīgus risinājumus visām rūpnieciskā procesa fāzēm; piemēram, no tvaika katliem līdz rūpnieciskajiem skursteņiem, no cauruļvadiem līdz rezervuāriem.

Ražošanas industrijai un elektrostacijām ir nepieciešami ilgizturīgi, energoefektīvi izolācijas risinājumi, kuriem nav nepieciešama apkope. Visiem risinājumiem dažādos rūpnieciskajos procesos vajadzētu būt izturīgiem, ilgtspējīgiem un drošiem. Ir svarīgi, lai investīciju ienesīgums procesam norisētu tā mūža cikla laikā, saskaņā ar plānu, bez kļūmēm un zaudējumiem.

Cauruļvadi ir kritiski svarīgi rūpniecisko procesu komponenti. Caur cauruļvadiem tiek transportēti milzīgi auksto un karsto šķidrumu apjomi, un mērķis ir minimizēt enerģijas zudumus transportēšanas laikā. Labi konstruēti un efektīvi izolēti cauruļvadi ir priekšnosacījums pareizi funkcionējošai rūpnieciskajai darbībai. PAROC risinājumi rūpnieciskajiem cauruļvadiem nodrošina vienādu izolācijas kapacitāti taisniem cauruļvadiem un cauruļvadu līkumiem, palīdzot uzturēt optimālu sniegumu visā cauruļvada garumā.

Svarīga papildu PAROC produktu īpašība ir to ļoti zemais hlorīda un fluorīda saturs – tas palīdz minimizēt korozijas risku zem izolācijas.