Hvac plāksnes

PAROC Fire Slab 80 Image

PAROC Fire Slab 80

PAROC Fire Slab 80 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 90 Image

PAROC Fire Slab 90

PAROC Fire Slab 90 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas un pretuguns plāksne. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 90 AluCoat Image

PAROC Fire Slab 90 AluCoat

PAROC Fire Slab 90 AluCoat ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas, pretkondensāta un pretuguns plāksne. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums, kurš novērš kondensēšanos. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 100 Image

PAROC Fire Slab 100

PAROC Fire Slab 100 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 100 AluCoat Image

PAROC Fire Slab 100 AluCoat

PAROC Fire Slab 100 AluCoat ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas un pretkondensāta plāksne ventilācijas kanāliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums, kurš novērš kondensēšanos. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 110 Image

PAROC Fire Slab 110

PAROC Fire Slab 110 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 140 Image

PAROC Fire Slab 140

PAROC Fire Slab 140 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas un pretuguns plāksne ventilācijas kanāliem un iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 140 AluCoat Image

PAROC Fire Slab 140 AluCoat

PAROC Fire Slab 140 AluCoat ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas, pretkondensāta un pretuguns plāksne ventilācijas kanāliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums, kurš novērš kondensēšanos. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Hvac Fire Slab EI45 AluCoat LT Image

PAROC Hvac Fire Slab EI45 AluCoat LT

PAROC Hvac Fire Slab EI45 AluCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums pelēkā krāsā.

PAROC Hvac Fire Slab EI60 AluCoat LT Image

PAROC Hvac Fire Slab EI60 AluCoat LT

PAROC Hvac Fire Slab EI60 AluCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums pelēkā krāsā.

PAROC Hvac Fire Slab EI90 AluCoat LT Image

PAROC Hvac Fire Slab EI90 AluCoat LT

PAROC Fire Slab EI90 AluCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums pelēkā krāsā.

PAROC Hvac Fire Slab EI120 AluCoat LT Image

PAROC Hvac Fire Slab EI120 AluCoat LT

PAROC Hvac Fire Slab EI120 AluCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums pelēkā krāsā.