Hvac plāksnes

PAROC Fire Slab 80Image

PAROC Fire Slab 80

PAROC Fire Slab 80 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 90Image

PAROC Fire Slab 90

PAROC Fire Slab 90 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas un pretuguns plāksne. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 90 AluCoatImage

PAROC Fire Slab 90 AluCoat

PAROC Fire Slab 90 AluCoat ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas, pretkondensāta un pretuguns plāksne. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums, kurš novērš kondensēšanos. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 100Image

PAROC Fire Slab 100

PAROC Fire Slab 100 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 100 AluCoatImage

PAROC Fire Slab 100 AluCoat

PAROC Fire Slab 100 AluCoat ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas un pretkondensāta plāksne ventilācijas kanāliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums, kurš novērš kondensēšanos. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 110Image

PAROC Fire Slab 110

PAROC Fire Slab 110 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Fire Slab 140Image

PAROC Fire Slab 140

PAROC Fire Slab 140 ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas un pretuguns plāksne ventilācijas kanāliem un iekārtām. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.

PAROC Hvac Fire Slab EI120 BlackCoat LTImage

PAROC Hvac Fire Slab EI120 BlackCoat LT

PAROC Hvac Fire Slab EI120 BlackCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums melnā krāsā.

PAROC Hvac Fire Slab EI30 BlackCoat LTImage

PAROC Hvac Fire Slab EI30 BlackCoat LT

PAROC Hvac Fire Slab EI30 BlackCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums melnā krāsā.

PAROC Hvac Fire Slab EI60 BlackCoat LTImage

PAROC Hvac Fire Slab EI60 BlackCoat LT

PAROC Hvac Fire Slab EI60 BlackCoat LT ir nedegoša akmens vates uguns izolācijas plāksne ventilācijas kanāliem, apkures katliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums melnā krāsā.

PAROC Fire Slab 140 AluCoatImage

PAROC Fire Slab 140 AluCoat

PAROC Fire Slab 140 AluCoat ir nedegoša akmens vates siltumizolācijas, pretkondensāta un pretuguns plāksne ventilācijas kanāliem un citām ventilācijas iekārtām. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums, kurš novērš kondensēšanos. Tā ir neelastīga plāksne, kas padara to ideāli piemērotu plakanu virsmu izolēšanai.