Par Paroc

About Paroc

Paroc ir viens no Eiropas vadošajiem energoefektīvu un ugunsdrošu izolācijas risinājumu ražotājiem.

Mūsu galvenais birojs atrodas Somijā, un mēs darbojamies 13 valstīs, tostarp vadām septiņas ražotnes piecās valstīs. Mēs pārdodam savu produkciju vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. 2016. gada beigās Paroc darbinieku skaits sasniedza 1835 cilvēkus.

Mūsu 80 gadu vēstures laikā mēs esam izpelnījušies labu slavu produkcijas augstās veiktspējas, ilgtspējības un mūsu tehniskās lietpratības dēļ privātmāju būvnieku, arhitektu, būvuzņēmēju, izplatītāju un rūpniecisko būvnieku vidū. Mūsdienās mums ir lielākā tirgus daļa gan būvju izolācijas, gan tehniskās izolācijas segmentā mūsu pamata tirgos — Somijā, Zviedrijā un Baltijas valstīs. Turklāt Paroc ir augstas pozīcijas arī Polijā, Vācijā, Lielbritānijā, Norvēģijā un Krievijā.

Mēs izmantojam zīmola nosaukumu Paroc un mirklī atpazīstamo iepakojumu ar baltām un sarkanām svītrām. Mūsu produkcija ietver būvju izolācijas materiālus ārējo sienu, jumtu, grīdu, pagrabu, starpstāvu pārsegumu un starpsienu termiskajai, uguns un skaņas izolācijai. Mēs piedāvājam arī tehniskos risinājumus HVAC (apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas) sistēmām, rūpnieciskajiem procesiem, kuģu būvniecībai, naftas ieguves platformām un OEM (citu ražotāju oriģinālajai) produkcijai.

Lasi vairāk


Uzziniet vairāk par Paroc mūsu starptautiskajā tīmekļa vietnē 
www.paroc.com