Filtri

Siltumizolācijas projektēšana un montēšana uz tvaika katla dūmgāžu attīrīšanas aprīkojuma sienām ir būtiski svarīga, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas mūžu un funkcionalitāti.

Dūmgāžu temperatūras šīs procesa fāzes laikā parasti ir mazākas par 200 °C. Montējiet siltumizolāciju, lai novērstu iekšējo sienu atdzišanu zem punkta, pie kura skābe, ko satur dūmgāzes, kondensējas un veido korozīvas nogulsnes. Īpaši izolējiet atbalsta konstrukcijas, lai novērstu aukstuma tiltu veidošanos.

Jūs varat efektīvi izolēt kritiski svarīgās zonas, piemēram, sienu stiprinājumu konstrukcijas, lipīgās virsmas un piekļuves pārsegus, izmantojot vairākslāņu izolācijas risinājumus ar pārklājumiem starp šuvēm, lai nodrošinātu pietiekamu izolācijas hermētiskumu. Parasti abiem slāņiem tiek izmantotas plāksnes, tomēr ir iespējams kombinēt plāksnes ar cauršūtajiem paklājiem.

Elektrostatiskais filtrs izolēts ar PAROC Pro Slab

Aprīkojumam un filtriem Paroc iesaka šādu risinājumu:

  • Izmantojiet dubulta slāņa izolācijas risinājumu ar a 80 kg/m3 PAROC Pro Slabs. 
  • Nostipriniet izolāciju ar metinātām adatām.

PAROC Pro Slabs nodrošina izcilu siltumizolāciju plašā gāzu temperatūras diapazonā, izolācijai ir zema gaisa caurlaidība, tā ir mitrumizturīga, un PAROC Pro Roof Slabs sniedz labu spiedes izturību jumta konstrukcijās.