Cauruļvadu siltumizolācijas līkumi

PAROC Hvac Bend AluCoat T Image

PAROC Hvac Bend AluCoat T

PAROC Hvac Bend AluCoat T ir nedegoša akmens vates cauruļvadu čaulas līkums siltuma un pretkondensāta izolācijai cauruļvadiem ēkām un kuģiem. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums ar garenšuvē iestrādātu līmenti, kas novērš kondensāta veidošanos. Rūpnieciski ražoti līkumi ir ļoti labs un ātrs izolācijas risinājums cauruļvadu līkumiem.

PAROC Hvac Bend GreyCoat T Image

PAROC Hvac Bend GreyCoat T

PAROC Hvac Bend GreyCoat T ir nedegošs akmens vates cauruļvadu čaulas līkums siltuma un pretkondensāta izolācijai cauruļvadiem ēkās un kuģos. Tam ir armēts alumīnija folijas pārklājums ar garenšuvē iestrādātu līmenti, kas novērš kondensāta veidošanos. Rūpnieciski ražoti līkumi ir ļoti labs un ātrs izolācijas risinājums cauruļvadu līkumiem.

PAROC Pro Bend 100 Image

PAROC Pro Bend 100

PAROC Pro Bend 100 ir rūpnieciski ražots mazo diametru līkums. Izgatavots no nedegoša akmens vates cauruļvadu izolācijas čaulas. Rūpnieciski ražoti līkumi ir ļoti labs un ātrs izolācijas risinājums cauruļvadu līkumiem.

PAROC Pro Segment 100 Image

PAROC Pro Segment 100

PAROC Pro Segment 100 ir rūpnieciski ražoti vidējo un lielo diametru līkumi. Izgatavoti no nedegoša akmens vates cauruļvadu izolācijas čaulām. Rūpnieciski ražoti līkumi ir ļoti labs un ātrs izolācijas risinājums cauruļvadu līkumiem.