Cauršūtie akmens vates paklāji ar metāla sietu

PAROC Pro Wired Mat 100Image

PAROC Pro Wired Mat 100

PAROC Pro Wired Mat 100 ir nedegošs akmens vates paklājs. To parasti lieto, kā siltumizolāciju cilindrisku, konisku un slīpu virsmu izolēšanai, dažādos industriālos risinājumos.

PAROC Pro Wired Mat 100 AL1Image

PAROC Pro Wired Mat 100 AL1

PAROC Pro Wired Mat 100 AL1 ir nedegošs akmens vates paklājs ar alumīnija folijas pārklājumu. To parasti lieto, kā siltumizolāciju cilindrisku, konisku un slīpu virsmu izolēšanai, dažādos industriālos risinājumos. Pie augstām temperatūrām alumīnija folijas pārklājums izolē pret karstuma starojumu.

PAROC Pro Wired Mat 80Image

PAROC Pro Wired Mat 80

PAROC Pro Wired Mat 80 ir nedegošs akmens vates paklājs. To parasti lieto, kā siltumizolāciju cilindrisku, konisku un slīpu virsmu izolēšanai, dažādos industriālos risinājumos.

PAROC Pro Wired Mat WR 660Image

PAROC Pro Wired Mat WR 660

Cauršūtais akmens vates paklājs ar cinkotu sietu. Pieejams arī ar nerūsējošā tērauda sietu; kods W2 tiks pievienots aiz produkta nosaukuma.

PAROC Pro vadu paklājs WR 660 ir lielisks līdzeklis, lai samazinātu CUI risku, saglabājot izcilas ūdens atgrūdošās īpašības temperatūrā līdz 300 °C. PAROC WR produktus ir droši izmantot vietās, kur notiek krāsošanas darbi. PAROC WR produkti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši visstingrākajai LABS atbilstības (krāsas mitrināšanas pasliktināšanās) standarta VDMA-24364 klasei.


PAROC Pro Wired Mat WR 660 AL1Image

PAROC Pro Wired Mat WR 660 AL1

Cauršūtais akmens vates paklājs ar cinkotu sietu un alumīnija foliju. Pieejams arī ar nerūsējošā tērauda sietu; kods W2 tiks pievienots aiz produkta nosaukuma.

PAROC Pro vadu paklājs WR 660 AL1 ir lielisks līdzeklis, lai samazinātu CUI risku, saglabājot izcilas ūdens atgrūdošās īpašības temperatūrā līdz 300 °C. PAROC WR produktus ir droši izmantot vietās, kur notiek krāsošanas darbi. PAROC WR produkti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši visstingrākajai LABS atbilstības (krāsas mitrināšanas pasliktināšanās) standarta VDMA-24364 klasei.


PAROC Pro Wired Mat WR 680Image

PAROC Pro Wired Mat WR 680

Cauršūtais akmens vates paklājs ar cinkotu sietu. Pieejams arī ar nerūsējošā tērauda sietu; kods W2 tiks pievienots aiz produkta nosaukuma.

PAROC Pro vadu paklājs WR 680 ir lielisks līdzeklis, lai samazinātu CUI risku, saglabājot izcilas ūdens atgrūdošās īpašības temperatūrā līdz 300 °C. PAROC WR produktus ir droši izmantot vietās, kur notiek krāsošanas darbi. PAROC WR produkti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši visstingrākajai LABS atbilstības (krāsas mitrināšanas pasliktināšanās) standarta VDMA-24364 klasei.


PAROC Pro Wired Mat WR 680 AL1Image

PAROC Pro Wired Mat WR 680 AL1

Cauršūtais akmens vates paklājs ar cinkotu sietu un alumīnija foliju. Pieejams arī ar nerūsējošā tērauda sietu; kods W2 tiks pievienots aiz produkta nosaukuma.

PAROC Pro vadu paklājs WR 680 AL1 ir lielisks līdzeklis, lai samazinātu CUI risku, saglabājot izcilas ūdens atgrūdošās īpašības temperatūrā līdz 300 °C. PAROC WR produktus ir droši izmantot vietās, kur notiek krāsošanas darbi. PAROC WR produkti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši visstingrākajai LABS atbilstības (krāsas mitrināšanas pasliktināšanās) standarta VDMA-24364 klasei.


PAROC Wired Mat 80 AluCoatImage

PAROC Wired Mat 80 AluCoat

PAROC Pro Wired Mat 80 ir nedegošs akmens vates paklājs. To parasti lieto, kā siltumizolāciju cilindrisku, konisku un slīpu virsmu izolēšanai, dažādos industriālos risinājumos. Tai ir pastiprinātas alumīnija folijas pārklājums.