Vispārējā celtniecības siltumizolācija

PAROC eXtraImage

PAROC eXtra

Siltumizolācijas plāksne PAROC eXtra ir nedegoša akmens vates plāksne, kas paredzēta vispārīgai lietošanai kā siltuma, skaņas un ugunsaizsardzības izolācija dažādos pielietojumos, kā piemēram, sienās, jumtos, bēniņos, pārsegumos, grīdās visu veidu būvēs. Plāksne ir puscieta un izceļas ar īpašu elastību, kas ir ļoti svarīgi statņu aizpildīšanai.To ir viegli apstrādāt, piegriezt un iestrādāt dažādās gan vertikālās, gan horizontālās konstrukcijās. Siltumizolācijas plāksne nesaraujas un nezaudē savas siltumizolējošās īpašības ēkas dzīves laikā. Plāksnei ir mazliet lielāka blīvuma pakāpe, kas neļauj rasties siltuma zudumiem ar konvekciju materiāla iekšienē un līdz ar to kopējā slāņa siltuma pretestība paliek nemainīga arī ekstremāli aukstos laika apstākļos.

PAROC eXtra plusImage

PAROC eXtra plus

Siltumizolācijas plāksne PAROC eXtra plus ir nedegoša akmens vates plāksne, kas paredzēta vispārīgai lietošanai kā siltuma, skaņas un ugunsaizsardzības izolācija dažādos pielietojumos, kā piemēram, sienās, bēniņos, pārsegumos, grīdās visu veidu būvēs. Plāksne PAROC eXtra plus ir puscieta, izceļas ar īpašu elastību un zemāku īpatnējo siltumvadītspējas klasi, kas ir svarīgi ēku konstrukcijām, kur ir limitēts aizpildīšanai paredzētais biezums. Visizplatītākais ēku tips, kur tiek lietota šī plāksne, ir pasīvo ēku risinājumi. To ir viegli apstrādāt , piegriezt un instalēt dažādās gan vertikālās, gan horizontālās konstrukcijās. Siltumizolācijas plāksne nesaraujas un nezaudē savas siltumizolējošās īpašības ēkas dzīves laikā. Plāksnei ir mazliet lielāka blīvuma pakāpe, kas neļauj rasties siltuma zudumiem ar konvekciju materiāla iekšienē un līdz ar to kopējā slāņa siltuma pretestība paliek nemainīga arī ekstremāli aukstos laika apstākļos.

PAROC Sonus™Image

PAROC Sonus™ (Elastīga akmens vates plāksne)

PAROC Sonus ir elastīga plāksne no nedegošas akmens vates , kas paredzēta skaņas izolācijas aizpildījumam iekštelpu vertikālās un horizontālās konstrukcijās. Samazinātais izstrādājuma svars padara to efektīvu un ekonomisku alternatīvu skaņas izolācijas risinājumiem koka un metāla karkasu sistēmās. Plāksne ir viegla, elastīga, viengabalaina un ar to ir viegli strādāt un apieties. PAROC Sonus nemaina savu formu un īpašības paredzētajā  ekspluatācijas laikā.

PAROC UNM 37Image

PAROC UNM 37

Siltumizolācijas paklājs PAROC UNM 37 ir nedegoša akmens vates rullis/paklājs, kas paredzēts vispārīgai lietošanai kā siltuma, skaņas un ugunsaizsardzības izolācija dažādos pielietojumos, kā piemēram, sienās, bēniņos, pārsegumos, grīdās visu veidu būvēs. Īpaši labs tas ir pielietojumam nelīdzenos horizontālos risinājumos būvēs. Elastīgo paklāju ir viegli apstrādāt un montēt. Siltumizolācijas paklājs nesaraujas un nezaudē savas siltumizolējošās īpašības ēkas dzīves laikā. PAROC UNM 37 ir mazliet lielāka blīvuma pakāpe, kas neļauj rasties siltuma zudumiem ar konvekciju materiāla iekšienē un līdz ar to kopējā slāņa siltuma pretestība paliek nemainīga arī ekstremāli aukstos laika apstākļos.

PAROC UNS 37zImage

PAROC UNS 37z

Siltumizolācijas plāksne PAROC UNS 37 un PAROC UNS 37z ir nedegoša akmens vates plāksne, kas paredzēta vispārīgai lietošanai kā siltuma, skaņas un ugunsaizsardzības izolācija dažādos pielietojumos, kā piemēram, sienās, jumtos, bēniņos, pārsegumos, grīdās visu veidu būvēs. Plāksne ir puscieta un izceļas ar īpašu elastību, kas ir ļoti svarīgi statņu aizpildīšanai.To ir viegli apstrādāt, piegriezt un iestrādāt dažādās gan vertikālās, gan horizontālās konstrukcijās. Siltumizolācijas plāksne nesaraujas un nezaudē savas siltumizolējošās īpašības ēkas dzīves laikā. Plāksnei ir mazliet lielāka blīvuma pakāpe, kas neļauj rasties siltuma zudumiem ar konvekciju materiāla iekšienē un līdz ar to kopējā slāņa siltuma pretestība paliek nemainīga arī ekstremāli aukstos laika apstākļos.