Vispārējā celtniecības siltumizolācija

PAROC SolidImage

PAROC Solid

PAROC Solid, īpatnējā siltumvadītspēja 0,037W/mK, ir elastīgi mīkstāka akmens vates plāksne siltuma, skaņas un uguns aizsardzības izolācijai

PAROC Solid ir veiksmīga izvēlne ēku vieglo konstrukciju starpsienās kā  skaņas un  uguns izolācijas aizpildījums. Starpsienu konstrukcijas ar PAROC Solid ir pārbaudītas Somijas zinātniski pētnieciskajā centrā ”Eurofins Expert Services Oy“. Plāksnes var lietot arī ēku siltumizolācijai, kur nav ļoti augstas energoefektivitātes prasības         
Akmens vate nedeg , nesaraujas , nepaliek mitra, elpo un ļauj būvniecības mitrumam efektīvāk žūt

 
 

PAROC SonusImage

PAROC Sonus (Elastīga akmens vates plāksne)

PAROC Sonus ir elastīga plāksne no nedegošas akmens vates , kas paredzēta skaņas izolācijas aizpildījumam iekštelpu vertikālās un horizontālās konstrukcijās. Samazinātais izstrādājuma svars padara to efektīvu un ekonomisku alternatīvu skaņas izolācijas risinājumiem koka un metāla karkasu sistēmās. Plāksne ir viegla, elastīga, viengabalaina un ar to ir viegli strādāt un apieties. PAROC Sonus nemaina savu formu un īpašības paredzētajā  ekspluatācijas laikā.

PAROC UltraImage

PAROC Ultra

PAROC Ultra, īpatnējā siltumvadītspēja 0,035W/mK, ir elastīga siltumizolācijas plāksne, kas var tikt pielietota siltuma, skaņas un uguns aizsardzībai, kā arī energoefektīvitātes paaugstināšanai jaunu ēku būvniecībā un esošu ēku renovācijā.
PAROC Ultra ir veiksmīga izvēlne ēku ārsienu, slīpo jumtu, grīdu risinājumos. Plāksnes paaugstinātā tilpummasa dod labāku siltumizolācijas spēju bez gaisa konvekcijas kas ir īpaši svarīgi ventilējamās fasādēs un mansardu slīpajos jumtos.
Apieties un strādāt ar PAROC Ultra ir viegli - elastīgais materiāls aizpilda tam paredzēto vieto rāmja konstrukcijā un paliek tur stingri bez papildus atbalsta.
Akmens vate nedeg, nesaraujas, nepaliek mitra, elpo un ļauj būvniecības mitrumam efektīvāk žūt.
 

PAROC Ultra plusImage

PAROC Ultra plus

PAROC Ultra plus, īpatnējā siltumvadītspēja 0,034W/mK, ir elastīgi stingrāka akmens vates siltumizolācijas plāksne ar daudzfunkcionālu pielietojumu ēku konstrukcijās ar augstākām energo efektivitātes prasībām. 
Ar PAROC Ultra plus var sasniegt augstāku siltumizolācijas līmeni, pielietojot mazāku materiāla biezumu, tāpēc tas ir ieteicams konstrukcijās ar ierobežotu vietu siltumizolācijai.
Apieties un strādāt ar PAROC Ultra plus ir viegli - elastīgais materiāls aizpilda tam paredzēto vieto rāmja konstrukcijā un paliek tur stingri bez papildus atbalsta. 
Akmens vate nedeg, nesaraujas, nepaliek mitra, elpo un ļauj būvniecības mitrumam efektīvāk žūt.
 

 

PAROC UNM 37Image

PAROC UNM 37

Siltumizolācijas paklājs PAROC UNM 37 ir nedegoša akmens vates rullis/paklājs, kas paredzēts vispārīgai lietošanai kā siltuma, skaņas un ugunsaizsardzības izolācija dažādos pielietojumos, kā piemēram, sienās, bēniņos, pārsegumos, grīdās visu veidu būvēs. Īpaši labs tas ir pielietojumam nelīdzenos horizontālos risinājumos būvēs. Elastīgo paklāju ir viegli apstrādāt un montēt. Siltumizolācijas paklājs nesaraujas un nezaudē savas siltumizolējošās īpašības ēkas dzīves laikā. PAROC UNM 37 ir mazliet lielāka blīvuma pakāpe, kas neļauj rasties siltuma zudumiem ar konvekciju materiāla iekšienē un līdz ar to kopējā slāņa siltuma pretestība paliek nemainīga arī ekstremāli aukstos laika apstākļos.