Preses relīzes: Izstādē MĀJA 1 Paroc demonstrēs risinājumus energoefektīvai būvniecībai un renovācijai

05 Marts 2014

2014.gada 13.-16. martā Ķīpsalā notiks jau 28.starptautiskā būvniecības izstāde MĀJA 1.

Šoreiz siltumizolācijas materiālu un risinājumu ražotājs Paroc vēlas pievērst uzmanību tam, ka pēc statistikas datiem Ziemeļeiropā cilvēki telpās pavada līdz pat 90% visa savas dzīves laika. Tātad – laiks paiet mājās, birojos, veikalos un citās sabiedriskās celtnēs. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi izvērtēt vidi, kurā mēs dzīvojam - vai tas ir droši, veselīgi un ērti.

"Šogad mūsu galvenā ziņa”, saka SIA Paroc valdes priekšsēdētājs Ivars Fabriciuss, „ir tā, ka būtiski atjaunināts, pareizāk sakot – optimizēts – apmesto sienu siltumizolācijas materiālu klāsts. Tas ir uzlabots, tādējādi vēl vairāk paaugstinot to atbilstību energoefektivitātes prasībām.” Paroc atjaunina sienu siltumizolācijas materiālu grupu. Ir izveidotas jaunas akmens vates plāksnes PAROC Linio 10 un Linio 15, arī akmens vates lamella PAROC Linio 80.

Energoefektīvi risinājumi ēkām, augstas kvalitātes siltumizolācijas materiāli, progresīvas ražošanas metodes – tā Paroc palīdz attīstīt ilgtspējīgu būvniecību.

Ir vēl viens jaunums - kompleksa norobežojošās konstrukcijas hermetizācijas sistēma PAROC Conci ® ™. PAROC ® Conci ™ ļauj izveidot bezšuvju gaisu necaurlaidīgu slāni ēkas norobežojošajās konstrukcijās, tā palielinot energoefektivitāti un radot lielāku komfortu.

Izstādes apmeklētājiem, kas pašlaik ceļ vai remontē individuālo māju, noderēs Paroc pieredze, realizējot "RenZero” projektus Ziemeļvalstīs un Skandināvijā. "RenZero" – tie ir paraugprojekti, kuros vecās individuālās pēckara mājas ir tā modernizētas, ka ēku energo patēriņš ir gandrīz nulles līmenī. Izstādes MĀJA 1 apmeklētājiem Paroc prezentēs informāciju par šo projektu.

Aicinām apmeklēt Paroc stendu II hallē, Ķīpsalas izstāžu zālē.

 

Papildus informācija:
SIA Paroc valdes priekšsēdētājs Ivars Fabriciuss 
Ivars.fabriciuss@paroc.com
Tālr. 67 375070