PAROC kuģu un jūras platformu izolācijas izstrādājumi ir izgatavoti no akmens vates un paredzēti mūsdienu kuģubūves un jūras platformu vajadzībām. Mūsu izstrādājumi ir pārbaudīti dažādās A un H klases klāja un starpsienu konstrukcijās, kā arī ugunsdrošu durvju un paneļu konstrukcijās.

Kuģubūves nozarē izolācijai izvirza ļoti augstas drošības un komforta prasības. Izstrādājumiem un konstrukcijām, ko izmanto uz kuģiem, ir nepieciešama ugunsdrošības pārbaude, un šos produktus sertificē saskaņā ar Starptautiskās jūrniecības organizācijas (SJO) noteikumiem.

PAROC kuģu un jūras platformu izolācija – tie ir ekonomiski izdevīgi ugunsdrošas izolācijas, kā arī siltumizolācijas un skaņas izolācijas risinājumi.

Uz kuģiem ugunsdrošības un siltumizolācijas materiāliem ir jāatbilst ļoti augstām prasībām. Turklāt arvien svarīgāka ir vienkārša un ātra izolācijas uzstādīšanas iespēja. Lai apmierinātu šādas prasības, atšķirīgas ugunsbīstamības gadījumos ir nepieciešami alternatīvi risinājumi. Uzņēmumam Paroc ir vairāki sertifikātus A60, A30 un A15 klases izolācijas risinājumiem tēraudam un alumīnijam, klājam un starpsienām. Jūras platformām Paroc ir saņēmis sertifikātus H120 un H60 klases izolācijas risinājumiem tērauda klājam un starpsienām.