Grīdas

Grīdas

Dažādām grīdām nepieciešama dažāda izolācija. Starpstāvu pārsegumos ir vajadzīga laba skaņas izolācija. Ventilējamās grīdas funkcionē kā fasāde zem ēkas, bet grunts plāksnēm tiek izvirzītas augstas prasības attiecībā uz mitruma kustību. Labi izolēts starpstāvu pārsegums aiztur skaņu un nodrošina siltu grīdu aukstā ziemā.

Mums ir kvalitatīvi grīdu risinājumi; starpstāvu grīdām, grīdām uz grunts un ventilējamām grīdām. Šī lapas sadaļa satur izplatītākos grīdu siltināšanas risinājumus ēkās un ēku siltināšanai. Izvēlieties nepieciešamo PAROC izstrādājumu grīdām.

Soļu skaņas izolācija novērš skaņas izplatīšanos starp telpām un dzīvokļiem, kas atrodas dažādos stāvos. PAROC akmens vate ir mīksta, bet vienlaikus stingra. Tā ir atsperīga starp grīdas dēļiem un aiztur skaņas vibrāciju, ko rada cilvēku soļi un citas kustības.

Ventilējamas jeb uz grunts nebalstītas grīdas ir ļoti energoefektīvs grīdas risinājums. Ventilējamā telpa zem grīdas ļauj brīvi izvēlēties siltumizolācijas biezumu.

Labi ventilējama grīda efektīvi darbojas kā grunts mitruma kapilārā barjera. Svarīgi, lai gaisa atveres zem grīdas netiktu aizsprostotas. Ja dabiskā ventilācijas sistēma ir efektīva, grīdas gulšņus nepārtraukti vēdina gaiss, kas žāvē grīdas konstrukciju un novērš mitruma kondensēšanos.

Tāpat ir ļoti svarīgi, lai zem ventilētas grīdas neatrastos nekādas organiskas vielas un būtu izslēgta pelējuma attīstīšanās gruntī.

Dažkārt vecos starpstāvu pārsegumos ir jāierīko jauna skaņas izolācija. Atkarībā no nesošās konstrukcijas veida to var izdarīt divējādi. Uzstādiet jaunu vai papildus izolāciju augšstāvā, lai aizturētu soļu skaņu vai arī uzstādiet to lejas stāvā kā iekārtos akustiskos griestus.