PAROC Akustikas rokasgrāmata tehniskai izolācijai tagad pieejama jaunā formātā

14 Okt. 2019
Jaunākie HVAC, industrijas, un kuģu un jūras platformu produktu skaņas absorbcijas dati apkopoti vienā vietā, lai tie būtu viegli pieejami aplūkošanai un meklēšanai. Šajā rokasgrāmatā iekļautas arī kuģu un jūras platformu produktu skaņas samazināšanas un ienesto zudumu diagrammas caurulēm un cauruļvadiem.

Saite uz PAROC Akustikas rokasgrāmatu >

Efektīva trokšņa samazināšana ir svarīgs faktors, lai radītu patīkamāku dzīvošanas un darba vidi.
PAROC produkti tiek izmantoti dažādām ventilācijas iekārtām un klusinātājiem. Pateicoties to porainajai šķiedru struktūrai un optimālam blīvumam, PAROC produkti ir ideāli piemēroti kā trokšņu mazināšanas risinājums un nodrošina labas skaņas absorbcijas īpašības. Atbilstoša skaņas izolācija, jo sevišķi kreiseros, ir būtiska komfortablas vides nodrošināšanai pasažieriem.

Modernu HVAC sistēmu un iekārtu izolācijai nepieciešams izmantot risinājumus, kas sniedz labas siltumizolācijas īpašības, kā arī aizsardzību pret uguni un trokšņu samazināšanu, kur tā nepieciešama. Tāpēc Akustikas rokasgrāmata ar skaņas absorbcijas īpašību datiem profesionāļiem ir ļoti noderīga.

Kā tā darbojas?

Produktu saraksts izkārtots tā, ka jums vienkārši jāuzklikšķina uz produkta līnijas un tā jūs aizvedīs tieši uz lapu ar attiecīgo diagrammu. Lai atgrieztos pie produktu saraksta, jums tikai jānoklikšķina poga "Back to list of products". Lai turpinātu darbu ar Akustikas rokasgrāmatu, jūs varat nospiest "Back to contents", un jūs nonāksiet pirmajā lapā. Poga "Back to contents" atrodas katrā lapā, lai jūs jebkurā brīdī spētu atgriezties pie satura rādītāja un atkal sākt jums nepieciešamo grafiku un diagrammu meklēšanu.