Montāžas vadlīnijas ventilējamu grīdu ierīkošanai

Papildu izolācija ventilējamai grīdai

No augšas

Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no augšas  Jānoņem grīdas segums un jāpārbauda vecās siltumizolācijas un konstrukcijas stāvoklis. Ja vecā konstrukcija un siltumizolācija ir labā stāvoklī, tad vienkārši jāuzliek pa virsu jaunas siltumizolācijas kārtas. Ja vecā konstrukcija vai siltumizolācija ir mitra vai sapelējusi, tad tā jāizņem. Otrajā gadījumā jāpievērš īpašu vērību konstrukcijai un jānoskaidro, kāda veida remonts tai vajadzīgs. Jāpārbauda gan vēja aizsardzības plātnes, gan pamatnes stāvokli. Jāizņem no pamatnes visus organiskos materiālus, piemēram, koka gabalus. Jāpārbauda, vai pamatne tiek labi vēdināta. Jāapklāj grunti ar plastmasas plēvi, lai novērstu mitruma virzīšanos uz augšu. Jāatstāj 100 mm atstarpes malās. Jāpiespiež plastmasas plēve, lai tā neizkustētos no vietas.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no augšas Virs pamatnes jāiestrādā vismaz 200 mm biezu siltumizolāciju. Ja līdzšinējie gulšņi pēc jaunās izolācijas ielikšanas ir par zemiem, tad tie jāsabiezina.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no augšas Pienaglojiet pie gulšņiem brusas un uz tām uzlieciet kokšķiedru plātnes kā pamatgrīdu. Izolējiet katru gulšņu nodalījumu, lai siltumizolācijas loksnes būtu 10mm augstāk par gulšņu virspusi. Pārbaudiet, vai nekur nav spraugas.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no augšas Ierīkojiet jaunu gaisa vai tvaika barjeru. Pienaglojiet vai pieskrūvējiet jaunu kokskaidu vai koka plātņu grīdas segumu.

 

No apakšas

 

 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no apakšas Noņemiet pamatgrīdu un izņemiet visu līdzšinējo siltumizolāciju.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no apakšas Pārbaudiet, vai pietiek vietas 200 mm biezas izolācijas ievietošanai. Vajadzības gadījumā paaugstiniet grīdas gulšņus.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no apakšas Ielieciet starp gulšņiem PAROC eXtra loksnes un pārbaudiet, vai nekur nav spraugas. Izvēlieties biezumu ar tādu aprēķinu, lai paliktu lieki 10 mm. Nostipriniet loksnes ar plastmasas saitēm pirms vēja aizsardzības plākšņu uzstādīšanas.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no apakšas Kā vēja aizsardzības plāksnes izmantojiet PAROC WAS25t vai PAROC WAS35t. Piestipriniet tās ar naglām un paplāksnēm.
 Papildu izolācija ventilējamai grīdai, no apakšas Izņemiet no pamatnes visus organiskos materiālus, piemēram, koka gabalus. Pārbaudiet, vai pamatne tiek labi vēdināta pa atverēm. Apklājiet grunti ar plastmasas plēvi, lai novērstu mitruma kāpšanu uz augšu. Nolieciet akmeņus uz plastmasas plēves, lai tā neizkustētos no vietas.