Montāžas vadlīnijas pamatu renovācijai

Papildus izolācija pagraba sienām

 pagraba siena Izrociet grunti gar visu sienu (iznomājiet mazu ekskavatoru vai nolīgstiet specializētu uzņēmumu). Pārbaudiet, vai siena ir tīra un līdzena. Ja tā ir bojāta, salabojiet to.
 pagraba siena Pārklājiet pamata plākšņu un pagraba sienu savienojumus ar cementa javu. Pārbaudiet, vai virsma ir sausa, un uzklājiet divus peldošās membrānas vai aukstas ogļu darvas slāņus apmēram 500 mm uz augšu uz pagraba sienas un līdz pusei uz leju uz pamatiem.
 pagraba siena Sākot no lejas, klājiet PAROC GRS 20 (minimālais biezums: 80 mm). Apakšējo plāksni lieciet uz pamatiem, kas pārklāti ar javas kārtu. Sabīdiet plāksnes kopā, lai starp tām nepaliktu spraugas. Piestipriniet plāksnes ar naglām un paplāksnēm, vismaz ar divām uz katru plāksni.
 pagraba siena Izolācijai jābeidzas 100 mm zemāk par paredzamo zemes virsmas līmeni. Izolācijas augšmalā uzklājiet cementa javu.
 pagraba siena Ielieciet jaunu drenāžas cauruli 250 mm zemāk par pamatu apakšējo daļu. Jauno drenāžas cauruli ievietojiet grantī un šķiedras audumā, lai novērstu aizsērēšanu.
 pagraba siena
Aizberiet izrakto bedri. Pieraugiet, lai grunts virsma virzienā prom no mājas būtu slīpa attiecībā vismaz 1:20. Puķes un krūmus stādiet vismaz viena metra attālumā no mājas sienas.