Montāžas vadlīnijas koka sienu renovācijai

Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē

Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē Noņemiet veco fasādes apšuvumu un vēja aizsardzības plāksnes. Noblīvējiet spraugas, salabojiet pelējuma vai mitruma sabojātas konstrukcijas daļas. 
Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē Uzstādiet koka karkasu, c 600, mm ar distances stiprinājumiem.
Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē Ielieciet PAROC eXtra plāksnes koka karkasā. Izmantojiet veselas plāksnes un rūpīgi izolējiet malās. Noblīvējiet savienojumus ap logiem un durvīm ar PAROC XSI 006 blīvlenti. Izmantojot naža asmeni, pilnīgi pieblīvējiet visas spraugas koka karkasā.

Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē

Koka karkasa ārpusē uzstādiet vēja aizsardzības plāksni, lai segums būtu uz āru. Uzstādiet plāksnes cieši vienu pie otras. Provizoriski piestipriniet ar naglām vai ar skrūvēm un paplāksnēm (5–6 uz vienu plāksni). Lai nodrošinātu gaisa blīvējumu ārējos stūros, izmantojiet plato stūru lenti PAROC XST 021. Plākšņu savienojumus pārlīmējiet ar lenti PAROC XST 020.
Vēja aizsardzības plāksni  
Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē Pēc visu vēja aizsardzības plākšņu uzstādīšanas uz sienas piebīdiet distances atstarpinātāju apmēram 600 mm atstatumā (atkarībā no koka karkasa). Augstākā distances atstarpinātāju rinda nedrīkst būt vairāk nekā 200 mm zem sienas un jumta savienojuma.
Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē Ja ārpusē uzstādāt horizontālu apšuvumu, tad pienaglojiet vertikālu koka latojumu caur distanceriem atstarpinātājiem. 
Siltumizolācijas ierīkošana koka mājas ārpusē

Ja izmantojat vertikālu apšuvumu, tad vispirms pienaglojiet vertikālu koka karkasu, bet pēc tam – horizontālu.

Pabeidziet fasādes apstrādi.