Montāžas vadlīnijas pagraba griestu siltināšanai

Apmesta griestu siltumizolācija, piestiprināta ar līmjavu

Uzziež javu uz lamellu virsmas un, kamēr apmetums vēl nav izžuvis, iespiež tajā ar plastmasu pārklātas stikla šķiedras sietu. Nolīdzina virsmu, pēc tam uzziež vēl vienu kārtu vai norīvē to sausu. Plānā kārtā apmesta griestu virsma ir vienlaidu un izskatās tāda pati kā parasta apmestā griestu virsma. Šo virsmu var arī krāsot.

Krāsota griestu izolācija, piestiprināta ar līmjavu

Uzlīmē PAROC CGL 20cy lamellas tieši uz nogruntēta betona virsmas. Lieto to pašu līmjavu, ko izmanto uzstādot ETICS sistēmu. Līmjavai ir jāatbilst prasībām attiecībā uz šo uzstādīšanas paņēmienu un rūpīgi pārbaudītiem izstrādājumiem. Izstrādājumus pie griestiem piespiež ar ķelli, lai virsmā nepaliktu pirkstu iespiedumi. Nav vajadzīgi nekādi mehāniskie stiprinājumi. Uzklājiet griestiem speciāli šim nolūkam paredzētu krāsu saskaņā ar krāsas ražotāja instrukciju.

 

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

 

Apmesta griestu siltumizolācija, uzstādīta betona horizontālās liešanas gaitā

Ievietojiet izstrādājumu jaunā, rūpīgi iztīrītā finiera veidnē. Sakārtojiet savienojumus un sabīdiet malas cieši kopā. Augšā uzlieciet betona stiegrojumu. Uzlieciet to kā gatavu dzelzs režģi, atbalstot uz distanceru ķīļiem, lai tas būtu mazliet atstatus no izolācijas. Uzlejiet betonu, izveidojot betona panelis ar siltumizolāciju. Beigās nokrāsojiet griestus.