Pretaizsaluma siltumizolācija būvniecības pielietojumiem

PAROC GRS 20Image

PAROC GRS 20

Siltumizolācijas plāksne PAROC GRS 20 ir nedegoša akmens vates siltumizolācija, kas paredzēta pielietojumam pirmā stāva grīdām uz grunts un esošām un jaunām pagrabu sienām. Ūdeni atgrūdošā plāksne novērš mitruma kapilāro uzsūkšanos ēkās konstrukcijās gan caur pamatu ārpusi, gan no gruntas zem grīdas. Spiedes izturība plāksnei ir 20 kPa, kas nozīmē ka plāksne var nest svaru līdz 2000 kg/m2. Lai plāksne pareizi veiktu savas funkcijas ārējās norobežojošās konstrukcijās, tās iekšpusei jāatrodas pie siltākas zonas nekā grunts.

PAROC XES 300sjImage

PAROC XES 300sj (Siltuma un aukstuma izolācijas plāksne (Ecoprim))

PAROC XES 300sj ir ekstrudēta putu polistirola plāksne (XPS) ar L veida malu savienojumu. Ieteicams pielietot būvkonstrukcijās, kur ir nepieciešamība pēc augstākas slodzes izturības un labākas mitruma aizsardzības. Izplatītākās pielietojuma vietas ir izolācija grīdās uz grunts, pamati, pamatu un pagrabu sienas, cokoli, apvērstie jumti,  saldētavas,  izolācija ledus laukumiem , ceļiem, lidlaukiem, dzelzceļiem utt. Izstrādājums ir arī  ideāla siltumizolācija pielietojumam vairākslāņu paneļos. Plāksnes ilgtermiņa slodzes nestspēja ir noteicošā īpašība šī siltumizolācijas materiāla izvēlei.

PAROC XES 300wjImage

PAROC XES 300wj (Siltuma un aukstuma izolācijas plāksne (Ecoprim))

PAROC XES 300wj ir ekstrudēta putu polistirola plāksne (XPS) ar L veida malu savienojumu. Ieteicams pielietot būvkonstrukcijās, kur ir nepieciešamība pēc augstākas slodzes izturības un labākas mitruma aizsardzības. Izplatītākās pielietojuma vietas ir izolācija grīdās uz grunts, pamati, pamatu un pagrabu sienas, cokoli, apvērstie jumti,  saldētavas,  izolācija ledus laukumiem, ceļiem, lidlaukiem, dzelzceļiem utt. Izstrādājums ir arī  ideāla siltumizolācija pielietojumam vairākslāņu paneļos. Plāksnes ilgtermiņa slodzes nestspēja ir noteicošā īpašība šī siltumizolācijas materiāla izvēlei.