Piederumi ventilējamu fasāžu siltumizolācijai

PAROC XFP 001Image

PAROC XFP 001 (Cilindrisks distanceris)

Cilindrisks distanceris, veidots no cieta HD kvalitātes polietilēna, paredzēts ventilējamu fasāžu konstrukcijās, pārsvarā koka karkasiem. Distanceris nodrošina precīzu atstarpi un atbalsta vietu ārējam latojumam, kas tiek stiprināts pie nesošā koka karkasa ar caurejošu skrūvi vai naglu cauri vēja aizsardzības plāksnei nodrošinot tās nesaspiešanu un līdzenu topošas apdares virsmu. 

PAROC XMW 060Image

PAROC XMW 060 (Pretvēja audums)

PAROC XMW 060 vēja barjera ir polipropilēna audums, lai veidotu pretvēja slāni porainiem siltumizolācijas materiāliem ventilējamās sienās un slīpo bēniņu konstrukciju jumtos. Polipropilēna audumam ir laba vēja necaurlaidība, kā arī materiālam ir laba gaisa mitruma caurlaidība un izcila stingrība. Tas ir ļoti viegls un izmantojams arī augstākās ēkās.

PAROC XMW 065Image

PAROC XMW 065 (Pretvēja audums)

PAROC XMW 065 Pretvēja plēve ir ūdensnecaurlaidīga un mitruma difūzijai atvērta membrāna, kas sastāv no viena polipropilēna slāņa un monolīta plēves. Pretvēja plēve tiek izmantots kā vēja aizsardzības slānis elastīgajiem un porainajiem siltumizolācijas materiāliem ventilējamu fasāžu risinājumos. Vēja barjerai, kas izgatavota no polipropilēna, ir laba izturība uz saplēšanu vai saraušanu un tā nodrošina hermētiskumu pret ārējo gaisa plūsmu.
 

PAROC XST 040Image

PAROC XST 040 (Cortex b līmlente)

PAROC XST 040 Cortex b līmlente ir melnas krāsas ar līmi vienā pusē. Tā paredzēta gaisu necaurlaidīgai vēja aizsardzības kārtu šuvju salīmēšanai un hermetizēšanai ārpus telpām. Virsmām jābūt veselām un sausām, bez eļļas, netīrumiem vai putekļiem. Mēs iesakām izmantot šo līmlenti kopā ar PAROC Cortex b un PAROC Cortex One b.

PAROC XST 041Image

PAROC XST 041 (Cortex b corner tape)

PAROC XST 041 ir līmlente kas paredzēta pretvēja izolācijas šuvju savienošanai un hermetizēšanai stūros un logailēs. Virsmām jābūt veselām un sausām, bez eļļas, netīrumiem vai putekļiem. Mēs iesakām izmantot šo līmlenti kopā ar PAROC Cortex b un PAROC Cortex One b.

PAROC XST 042Image

PAROC XST 042 (Cortex tape b)

PAROC XST 042 Cortex līmlenta b ir vienkārtas līmlenta, kas ir izstrādāta speciāli šuvju nosegšanai pretvēja izolācijas materiālam aiz ventilējamas fasādes apdares plākšņu materiāla. Līmes puse ir nosegta ar aizsargslāni. Līmlentai ir ļoti augsta izturība pret mitrumu un UV starojumu līdz pat 12 mēnešiem ar tiešu saules iedarbību. Virsmām, uz kurām paredzēts to līmēt jābūt tīrām un sausām bez taukiem vai eļlas traipiem. Tas ir rekomendēts šuvju nosegšanai uz PAROC Cortex plākšņu pārklājuma virsmas.

PAROC XST 020Image

PAROC XST 020 (Cortex Līmlenta)

PAROC XST 020 Cortex vienpusējā līmlenta ir paredzēta vēja barjeras hermētiskuma nodrošināšanai PAROC Cortex plākšņu pielietojumos ventilējamās fasādēs. Līmlenta paredzēta PAROC Cortex plākšņu šuvju pārlīmēšanai un salaiduma vietām ap logailām. Līmlentu var lietot āra apstākļos.

PAROC XST 021Image

PAROC XST 021 (Cortex tape sheet)

PAROC XST 021 Cortex līmējoša plāksne ir paredzēta vēja barjeras hermētiskuma nodrošināšanai PAROC Cortex plākšņu pielietojumos ventilējamās fasādēs. Līmlenta paredzēta PAROC Cortex plākšņu šuvju pārlīmēšanai un salaiduma vietām ap logailām. Līmlentu var lietot āra apstākļos.

PAROC XST 022Image

PAROC XST 022 (Cortex līmlenta)

PAROC XST 022 Cortex līmlenta ir vienkārtas līmlenta, kas ir izstrādāta speciāli šuvju nosegšanai pretvēja izolācijas materiālam aiz ventilējamas fasādes apdares plākšņu materiāla. Līmes puse ir nosegta ar aizsargslāni. Līmlentai ir ļoti augsta izturība pret mitrumu un UV starojumu līdz pat 12 mēnešiem ar tiešu saules iedarbību. Virsmām, uz kurām paredzēts to līmēt jābūt tīrām un sausām bez taukiem vai eļlas traipiem. Tas ir rekomendēts šuvju nosegšanai uz PAROC Cortex plākšņu pārklājuma virsmas.