Piederumi ventilējamu fasāžu siltumizolācijai

PAROC XFD 001Image

PAROC XFD 001 (Betona urbis)

Betona urbis PAROC XFD 001 ar SDS uzgali urbumu veikšanai betona, vieglbetona un ķieģeļu sienās. Urbis paredzēts iepriekšēju urbumu veidošanai pirms PAROC XFS 004 Multi Monti fasādes skrūvju ieskrūvēšanas.

PAROC XFD 002Image

PAROC XFD 002 (Betona urbis)

Betona urbis PAROC XFD 002 ar ieliktņa atduri paredzēts urbumiem betona, vieglnetona un ķieģeļu sienās. Urbis paredzēts iepriekšēju urbumu veidošanai pirms PAROC XFM 005 siltumizolācijas stiprinājuma ieskrūvēšanas. PAROC XFD 003 urbja pagarinātājs ir nepieciešams un tiek pārdots atsevišķi.

PAROC XFM 004Image

PAROC XFM 004 (Siltumizolācijas fiksators koka sienu pamatnei)

Siltumizolācijas stiprinājums/fiksators PAROC XFM 004 ir paredzēts, lai stiprinātu PAROC WAS 35 plāksni pie koka sienas pamatnes. Siltumizolācijas fiksētājs ir veidots no polipropilēna. Koka skrūve ar uzgali Torx T25 un PAROC XFT 005 Bits ir iepakojumā.

PAROC XFM 005Image

PAROC XFM 005 (Siltumizolācijas fiksators pie betona)

Siltumizolācijas stiprinājums/ fiksators PAROC XFM 005 ir paredzēts, lai stiprinātu PAROC WAS 35 plāksni pie betona, vieglbetona vai ķieģeļu sienas pamatnes. Siltumizolācijas fiksētājs ir veidots no polipropilēna. Betona skrūve ar uzgali Torx T25 un PAROC XFT 005 Bits ir iepakojumā.

PAROC XFP 001Image

PAROC XFP 001 (Cilindrisks distanceris)

Cilindrisks distanceris, veidots no cieta HD kvalitātes polietilēna, paredzēts ventilējamu fasāžu konstrukcijās, pārsvarā koka karkasiem. Distanceris nodrošina precīzu atstarpi un atbalsta vietu ārējam latojumam, kas tiek stiprināts pie nesošā koka karkasa ar caurejošu skrūvi vai naglu cauri vēja aizsardzības plāksnei nodrošinot tās nesaspiešanu un līdzenu topošas apdares virsmu. 

PAROC XFS 002Image

PAROC XFS 002 (Twin UD Fasādes skrūve koka sienām)

Fasādes skrūve ir paredzēta, lai uzņemtu horizontālo vēja un vertikālo fasādes slodzi un pārvadītu to no koka profila latas uz koka sienu. Tās dubultās vītnes ir izveidotas tā, lai izveidotos ciešs, mehānisks savienojums starp ārējo nesošo koka latu un koka sienas pamatni  cauri siltumizolācijai.  Koka latas veido gaisa šķirkārtu starp siltumizolāciju un ārējo apdari. Risinājumā ir ietvertas horizontālā skrūve, kas nodrošina horizontālas slodzes nestspēju un leņķī skrūvētu skrūvi, kas nes vertikālo slodzi no fasādes apšuvuma. 

PAROC XFS 004Image

PAROC XFS 004 (Multi Monti Fasādes skrūve betonam)

Fasādes skrūve ir paredzēta, lai uzņemtu horizontālo vēja un vertikālo fasādes slodzi un pārvadītu to no koka profila latas uz betona, vieglbetona vai ķieģeļu sienu. Tās dubultās vītnes ir izveidotas tā, lai izveidotos ciešs, mehānisks savienojums starp ārējo nesošo koka latu un betona sienas pamatni  cauri siltumizolācijai.  Koka latas veido gaisa šķirkārtu starp siltumizolāciju un ārējo apdari. Risinājumā ir ietvertas horizontālā skrūve, kas nodrošina horizontālas slodzes nestspēju un leņķī skrūvētu skrūvi, kas nes vertikālo slodzi no fasādes apšuvuma. 

PAROC XMW 060Image

PAROC XMW 060 (Pretvēja audums)

PAROC XMW 060 vēja barjera ir polipropilēna audums, lai veidotu pretvēja slāni porainiem siltumizolācijas materiāliem ventilējamās sienās un slīpo bēniņu konstrukciju jumtos. Polipropilēna audumam ir laba vēja necaurlaidība, kā arī materiālam ir laba gaisa mitruma caurlaidība un izcila stingrība. Tas ir ļoti viegls un izmantojams arī augstākās ēkās.

PAROC XMW 065Image

PAROC XMW 065 (Pretvēja audums)

PAROC XMW 065 Pretvēja plēve ir ūdensnecaurlaidīga un mitruma difūzijai atvērta membrāna, kas sastāv no viena polipropilēna slāņa un monolīta plēves. Pretvēja plēve tiek izmantots kā vēja aizsardzības slānis elastīgajiem un porainajiem siltumizolācijas materiāliem ventilējamu fasāžu risinājumos. Vēja barjerai, kas izgatavota no polipropilēna, ir laba izturība uz saplēšanu vai saraušanu un tā nodrošina hermētiskumu pret ārējo gaisa plūsmu.
 

PAROC XRB 001Image

PAROC XRB 001 (Ugunsdroša koka vadule)

Koka vadule ar stiprības klasi C24, apstrādāta ar mitrumdrošu pretuguns impregnējumu, paredzēta PAROC ZERO siltumizolācijas sistēmai, ārējās apdares stiprināšanai, vēdināmas gaisa šķirkārtas nodrošināšanai un samazina uguns izplatīšanās risku gaisa šķirkārtā. 

PAROC XST 041Image

PAROC XST 041 (Cortex b corner tape)

PAROC XST 041 ir līmlente kas paredzēta pretvēja izolācijas šuvju savienošanai un hermetizēšanai stūros un logailēs. Virsmām jābūt veselām un sausām, bez eļļas, netīrumiem vai putekļiem. Mēs iesakām izmantot šo līmlenti kopā ar PAROC Cortex b un PAROC Cortex One b.

PAROC XST 042Image

PAROC XST 042 (Cortex tape b)

PAROC XST 042 Cortex līmlenta b ir vienkārtas līmlenta, kas ir izstrādāta speciāli šuvju nosegšanai pretvēja izolācijas materiālam aiz ventilējamas fasādes apdares plākšņu materiāla. Līmes puse ir nosegta ar aizsargslāni. Līmlentai ir ļoti augsta izturība pret mitrumu un UV starojumu līdz pat 12 mēnešiem ar tiešu saules iedarbību. Virsmām, uz kurām paredzēts to līmēt jābūt tīrām un sausām bez taukiem vai eļlas traipiem. Tas ir rekomendēts šuvju nosegšanai uz PAROC Cortex plākšņu pārklājuma virsmas.

PAROC XST 021Image

PAROC XST 021 (Cortex tape sheet)

PAROC XST 021 Cortex līmējoša plāksne ir paredzēta vēja barjeras hermētiskuma nodrošināšanai PAROC Cortex plākšņu pielietojumos ventilējamās fasādēs. Līmlenta paredzēta PAROC Cortex plākšņu šuvju pārlīmēšanai un salaiduma vietām ap logailām. Līmlentu var lietot āra apstākļos.

PAROC XST 022Image

PAROC XST 022 (Cortex līmlenta)

PAROC XST 022 Cortex līmlenta ir vienkārtas līmlenta, kas ir izstrādāta speciāli šuvju nosegšanai pretvēja izolācijas materiālam aiz ventilējamas fasādes apdares plākšņu materiāla. Līmes puse ir nosegta ar aizsargslāni. Līmlentai ir ļoti augsta izturība pret mitrumu un UV starojumu līdz pat 12 mēnešiem ar tiešu saules iedarbību. Virsmām, uz kurām paredzēts to līmēt jābūt tīrām un sausām bez taukiem vai eļlas traipiem. Tas ir rekomendēts šuvju nosegšanai uz PAROC Cortex plākšņu pārklājuma virsmas.

PAROC XTI 001Image

PAROC XTI 001 (Leņķa rīks 30°/45°)

Leņķa rīks PAROC XTI 001 paredzēts skrūvējot PAROC XFS 002 Twin UD diagonālu fasādes skrūvi koka sienā. Rīks novirza skrūvi zem 30° vai 45° leņķa. Rīks tiek atspiests ar rievoto malu pret koka latu un skrūve tiek novietota gropē un tad skrūvēta vajadzīgajā leņķī.