Piederumi ventilējamu fasāžu siltumizolācijai

PAROC XFP 001 Image

PAROC XFP 001 (Distanceris)

PAROC XFP 001 distanceris ventilējamas koka fasādes harmonizētas un vienādas nesaspiežamas distances izveidošanai un stiprināšanai caur pretvēja plāksnēm. Distanceris ir veidots no cieta HD kvalitātes polietilēna

PAROC XMW 060 Image

PAROC XMW 060 (Pretvēja audums)

PAROC XMW 060 vēja barjera ir polipropilēna audums, lai veidotu pretvēja slāni porainiem siltumizolācijas materiāliem ventilējamās sienās un slīpo bēniņu konstrukciju jumtos. Polipropilēna audumam ir laba vēja necaurlaidība, kā arī materiālam ir laba gaisa mitruma caurlaidība un izcila stingrība. Tas ir ļoti viegls un izmantojams arī augstākās ēkās.

PAROC XMW 065 Image

PAROC XMW 065 (Pretvēja audums)

PAROC XMW 065 Pretvēja plēve ir ūdensnecaurlaidīga un mitruma difūzijai atvērta membrāna, kas sastāv no viena polipropilēna slāņa un monolīta plēves. Pretvēja plēve tiek izmantots kā vēja aizsardzības slānis elastīgajiem un porainajiem siltumizolācijas materiāliem ventilējamu fasāžu risinājumos. Vēja barjerai, kas izgatavota no polipropilēna, ir laba izturība uz saplēšanu vai saraušanu un tā nodrošina hermētiskumu pret ārējo gaisa plūsmu.
 

PAROC XST 040 Image

PAROC XST 040 (Cortex b līmlente)

PAROC XST 040 Cortex b līmlente ir melnas krāsas ar līmi vienā pusē. Tā paredzēta gaisu necaurlaidīgai vēja aizsardzības kārtu šuvju salīmēšanai un hermetizēšanai ārpus telpām. Virsmām jābūt veselām un sausām, bez eļļas, netīrumiem vai putekļiem. Mēs iesakām izmantot šo līmlenti kopā ar PAROC Cortex b un PAROC Cortex One b.

PAROC XST 041 Image

PAROC XST 041 (Cortex b corner tape)

PAROC XST 041 ir līmlente kas paredzēta pretvēja izolācijas šuvju savienošanai un hermetizēšanai stūros un logailēs. Virsmām jābūt veselām un sausām, bez eļļas, netīrumiem vai putekļiem. Mēs iesakām izmantot šo līmlenti kopā ar PAROC Cortex b un PAROC Cortex One b.

PAROC XST 020 Image

PAROC XST 020 (Cortex Līmlenta)

PAROC XST 020 Cortex vienpusējā līmlenta ir paredzēta vēja barjeras hermētiskuma nodrošināšanai PAROC Cortex plākšņu pielietojumos ventilējamās fasādēs. Līmlenta paredzēta PAROC Cortex plākšņu šuvju pārlīmēšanai un salaiduma vietām ap logailām. Līmlentu var lietot āra apstākļos.

PAROC XST 021 Image

PAROC XST 021 (Cortex tape sheet)

PAROC XST 021 Cortex līmējoša plāksne ir paredzēta vēja barjeras hermētiskuma nodrošināšanai PAROC Cortex plākšņu pielietojumos ventilējamās fasādēs. Līmlenta paredzēta PAROC Cortex plākšņu šuvju pārlīmēšanai un salaiduma vietām ap logailām. Līmlentu var lietot āra apstākļos.