Piederumi blīvēšanai

PAROC XMV 002Image

PAROC XMV 002 (Stūra blīvējuma plēve)

PAROC XMV 002 gaisa un difūzijas barjera, plastmasas plēves speciālas formas plēve ēku iekšējo stūru blīvēšanai ap logailām, sienu un griestu salaiduma vietās. Stūra sloksne sastāv no divām nenovecojošas polietilēna plēves gabalu salīmētām daļām, kas savienotas 90 grādu leņķī. Ir pielietojams rāmjiem ar platumu 125,170 un 200 mm.


PAROC XMU 100Image

PAROC XMU 100 (Difūzijas membrāna)

PAROC XMU 100 Difūzijas membrāna ir elpojoša ūdeni necaurlaidīga membrāna. Tā kalpo vienlaicīgi kā vēja barjera un neslogojama antikondensāta plēve slīpajos jumtos bez melnā jumta. PAROC XMU 100 Difūzijas membrāna sniedz labu aizsardzību pret lietus ūdeni , savukārt tās augstā ūdens tvaiku caurlaidība nodrošina jumta konstrukciju sausumu un ventilāciju visos laika apstākļos.


PAROC XMV 003Image

PAROC XMV 003 (Iekšējo stūru blīvējuma plēve)

PAROC XMV 003 Iekšējo stūru blīvējuma plēve ko lieto kā papildinājumu gaisa un tvaika barjerai iekšejo stūru labākai hermetizācija pārsegumu un sienu savienojumu vietās. Šuves jānohermetizē ar PAROC XST 013.


PAROC XMV 020basImage

PAROC XMV 020bas (Gaisa un tvaika barjera)

Gaisa un tvaika barjera PAROC XMV 020bas ir politetilēna plēve , ko lieto kā gaisa un tvaika barjeru sienās, jumtos, bēniņu pārsegumos un grīdās. Gaisa un tvaika barjera ir nenovecojoša caurspīdīga zema blīvuma polietilēna plēve. Nepārtrauktā gaisa un tvaika barjera siltumizolācijas siltajā puse optimizē siltumizolācijas darbību un pasargā ēku no mitruma un sala bojājumiem , kas varētu rasties , ja siltais un mitrais iekštelpu gaiss iekļūtu konstrukcijās. Iestrādājot barjeru, šuves jāveido ar >200mm pārlaidumu un janolīmē ar PAROC XST 013 limlentu.


PAROC XPS 001Image

PAROC XPS 001 (Blīvējuma līmes masa Kiiltoflex K)

PAROC XPS 001 līmējoša un blīvējamā masa Kiiltoflex K tiek lietota dažādubūvniecības šuvju līmēšanai un blīvēšanai. Tas ir pielietojams akmens, koka, metāla, stikla virsmām. Līmes masa ir ļoti elastīga un krāsojama

PAROC XSI 001Image

PAROC XSI 001 (Blīvejamā sloksne)

PAROC XSI 001 blīvējuma sloksne tiek izmantota kā siltumizolējošs blīvējums būves elementu savienojumos un šuvēs. Stikla vates sloksne ir pārklāta ar UV staru izturīgu polietilēnu. Pārklātais blīvējums nodrošina iekšējās puses sienas hermētiskumu un uzlabo energoefektivitāti visai ēka.


PAROC XSI 002Image

PAROC XSI 002 (Blīvējamā sloksne)

PAROC XSI 002 blīvējuma sloksne tiek lietota kā siltumizolējošs blīvējums ap logu un durvju aplodām. Izstrādājums sastāv no divām stikla vates sloksnēm, kur viena ir pārklāta ar polietilēna plēvi. Pārklātā sloksne nodrošina iekšējās puses gaisa hermētiskumu un ārējā uzlabo konstrukcijas siltumnoturību savienojumā ar ēkas daļu.

PAROC XSI 003Image

PAROC XSI 003 (Blīvējamā sloksne)

PAROC XSI 003 blīvējuma sloksne tiek izmantota kā siltumizolējošs blīvējums; piemēram, ap logiem, durvīm un sienu daļām. Ar plāno un mīksto stikla vates izolācijas sloksni ir viegli strādāt un lietot dažādos risinājumos. Ar PAROC XSI 003 var aizpildīt tukšumus sienās un šuves dažādēs būves stadijās un daļās.

PAROC XSI 004Image

PAROC XSI 004 (Blīvējamā siltumizolācijas sloksne)

PAROC XSI 004 blīvējuma sloksne tiek izmantota kā siltumizolējošs blīvējums; piemēram, ap logiem, durvīm un sienu daļām. Ar plāno un mīksto stikla vates izolācijas sloksni ir viegli strādāt un lietot dažādos risinājumos. Ar PAROC XSI 004 var aizpildīt tukšumus sienās un šuves dažādēs būves stadijās un daļās. PAROC XSI 004 ir piemērots individuālajiem lietotājiem.

PAROC XSS 001Image

PAROC XSS 001 (Kapilāra hidroizolācija un blīve)

PAROC XSS 001 ir gaisa un mitruma blīvējums ko izmanto kā hidroizolāciju starp pamatu konstrukciju un koka vainaga konstrukciju. Tas sastāv no gumijas caurulēm kas piestiprinātas pie polietilēna plēves. Tā kā gumijas caurlītes ir elastīgas, materiālu var lietot arī starp iepriekšgatavotiem sienu elementiem. Gumijas cauruļu biezums ir 10 mm nesaspiestā veidā. Maksimālais platums ir 175 mm.

PAROC XSS 002Image

PAROC XSS 002 (Kapilāra hidroizolācija un blīve)

PAROC XSS 002 ir plats gaisa un mitruma blīvējums, ko izmanto kā hidroizolāciju starp pamatiem un koka konstrukciju. Biezums blīvējuma lentai ir 5/13 mm un platums līdz pat 280 mm.

PAROC XSS 003Image

PAROC XSS 003 (Kapilāra hidroizolācija un blīve)

PAROC XSS 003 hidroizolācijas un kapilāra blīve ir polipropilēna profils, kas tiek izmantots starp pamatiem un koka konstrukcijas vainagu; Piemēram, garāžās. Profila sastāvs ir ekstrudēts polipropilēna profils ar garenvirzienā iestrādātiem TPE robiem. Profils var būt arī L veida uz vienu pusi. Tas aizsargā pret mitrumu, kas varētu iesūkties sienā.

PAROC XSS 005Image

PAROC XSS 005 (Elastīga divpusēja līmlenta)

PAROC XSS 005 blīve ir elastīga līmlenta, kas tiek izmantota kā tvaika izolācijas pārklājumam būvju elementu savienojuma vietās, kā arī komunikāciju caurejošās daļās kā piemēram ventilācijas izvadi, kabeļi utt, lai nodrošinātu nepārtraukti hermētisku ēkas iekšējo gaisa un tvaika barjeru. Blīve ir ražota no nenovecojošas noturīgas butila gumijas. Ir sevišķi svarīgi noblīvēt visas iespējamās tvaika un gaisa barejas pārrāvuma un salaiduma vietas. Elastīgā blīve nodrošina labus savienojumus arī sarežģītos pieslēgumos un vietās.


PAROC XSS 015Image

PAROC XSS 015 (Kapilāra hidroizolācija un blīve)

PAROC XSS 015 hidroizolācijas un kapilāra pārrāvuma blīve ir plata tvaika un gaisa blīve kas tiek lietota starp pamata un koka konstrukciju. Tā sastāv no uzputotas gumijas pielīmētas pie polietilēna plēves. Izstrādājumam vienā malā ir pielīmēta PE plēve 400 mm platumā. Tas palīdz nodrošināt tvaika izolācijas nepārtrauktumu sienas un grīdas elementu savienojuma vietās.

PAROC XSS 100Image

PAROC XSS 100

PAROC XSS100 jumta blīvējuma lenta tiek lietota naglu, stiepļu un skrūvju radīto caurumu blīvēšanai jumtos. Tā tiek lietota starp latojumu un zemjumta plēvi. Tā ir vienpusēja līmlenta no polietilēna masas.

PAROC XSS 200Image

PAROC XSS 200 (Līmlenta)

PAROC XSS 200 blīvējamā lenta (illmod trio) ir paredzēta kā siltumizolējošs blīvējums virszemes konstrukciju savienojumos kā piemēram logu rāmji. Lentai ir daudzfukcionāls pielietojums un tā apvieno vairākas vienādas vai līdzīgas operācijas vienā izstrādājumā. Pēc šīs lentas lietošanas nav nepieciešams ne minerālvates blīvējums, ne silikoni, samazinot iestrādes laiku par 40%. Lentas sastāvs ir impregnēts poliuretāns. Tvaika izolācijas funkcija ir integrēta no vienas izstrādājuma puses.

PAROC XST 012Image

PAROC XST 012 (Līmlentas plāksne)

PAROC XST 012 blīvējamā plāksne ir vienpusēja līmplāksne lai aplīmētu lielākus tvaika izolācijas atvērumus vai plīsumus.

PAROC XST 013Image

PAROC XST 013 (Līmlenta)

PAROC XST 013 lenta ir vienpusēja līmlenta, kas paredzēta tvaika izolācijas plēves salaiduma vietām un pārlīmēšanai/labošanai. Līmlenta ir nenovecojošs sastāvs un tā sastāv no lipīga akrila uz LDPE lentas.


PAROC XST 100Image

PAROC XST 100 (Elastīgs apvalks)

PAROC XST 100 elastīgs apvalks, kas nodrošina labu gaisa un ūdens izturīgu pielīmējumu pie dažādām nestandarta vietām, kā piemēram, mansarda logiem, durvju ailām, logiem, skursteņu izvadiem, cauruļvadu šķērsojumiem un dažādām līdzīgām vietām būvēs.