Piederumi blīvēšanai

PAROC XMV 002Image

PAROC XMV 002 (Stūra blīvējuma plēve)

PAROC XMV 002 gaisa un difūzijas barjera, plastmasas plēves speciālas formas plēve ēku iekšējo stūru blīvēšanai ap logailām, sienu un griestu salaiduma vietās. Stūra sloksne sastāv no divām nenovecojošas polietilēna plēves gabalu salīmētām daļām, kas savienotas 90 grādu leņķī. Ir pielietojams rāmjiem ar platumu 125,170 un 200 mm.


PAROC XMU 100Image

PAROC XMU 100 (Difūzijas membrāna)

PAROC XMU 100 Difūzijas membrāna ir elpojoša ūdeni necaurlaidīga membrāna. Tā kalpo vienlaicīgi kā vēja barjera un neslogojama antikondensāta plēve slīpajos jumtos bez melnā jumta. PAROC XMU 100 Difūzijas membrāna sniedz labu aizsardzību pret lietus ūdeni , savukārt tās augstā ūdens tvaiku caurlaidība nodrošina jumta konstrukciju sausumu un ventilāciju visos laika apstākļos.


PAROC XMV 003Image

PAROC XMV 003 (Iekšējo stūru blīvējuma plēve)

PAROC XMV 003 Iekšējo stūru blīvējuma plēve ko lieto kā papildinājumu gaisa un tvaika barjerai iekšejo stūru labākai hermetizācija pārsegumu un sienu savienojumu vietās. Šuves jānohermetizē ar PAROC XST 013.


PAROC XMV 020basImage

PAROC XMV 020bas (Gaisa un tvaika barjera)

Gaisa un tvaika barjera PAROC XMV 020bas ir politetilēna plēve , ko lieto kā gaisa un tvaika barjeru sienās, jumtos, bēniņu pārsegumos un grīdās. Gaisa un tvaika barjera ir nenovecojoša caurspīdīga zema blīvuma polietilēna plēve. Nepārtrauktā gaisa un tvaika barjera siltumizolācijas siltajā puse optimizē siltumizolācijas darbību un pasargā ēku no mitruma un sala bojājumiem , kas varētu rasties , ja siltais un mitrais iekštelpu gaiss iekļūtu konstrukcijās. Iestrādājot barjeru, šuves jāveido ar >200mm pārlaidumu un janolīmē ar PAROC XST 013 limlentu.


PAROC XSI 001Image

PAROC XSI 001 (Blīvejamā sloksne)

PAROC XSI 001 blīvējuma sloksne tiek izmantota kā siltumizolējošs blīvējums būves elementu savienojumos un šuvēs. Stikla vates sloksne ir pārklāta ar UV staru izturīgu polietilēnu. Pārklātais blīvējums nodrošina iekšējās puses sienas hermētiskumu un uzlabo energoefektivitāti visai ēka.


PAROC XSI 002Image

PAROC XSI 002 (Blīvējamā sloksne)

PAROC XSI 002 blīvējuma sloksne tiek lietota kā siltumizolējošs blīvējums ap logu un durvju aplodām. Izstrādājums sastāv no divām stikla vates sloksnēm, kur viena ir pārklāta ar polietilēna plēvi. Pārklātā sloksne nodrošina iekšējās puses gaisa hermētiskumu un ārējā uzlabo konstrukcijas siltumnoturību savienojumā ar ēkas daļu.

PAROC XSI 003Image

PAROC XSI 003 (Blīvējamā sloksne)

PAROC XSI 003 blīvējuma sloksne tiek izmantota kā siltumizolējošs blīvējums; piemēram, ap logiem, durvīm un sienu daļām. Ar plāno un mīksto stikla vates izolācijas sloksni ir viegli strādāt un lietot dažādos risinājumos. Ar PAROC XSI 003 var aizpildīt tukšumus sienās un šuves dažādēs būves stadijās un daļās.

PAROC XSI 004Image

PAROC XSI 004 (Blīvējamā siltumizolācijas sloksne)

PAROC XSI 004 blīvējuma sloksne tiek izmantota kā siltumizolējošs blīvējums; piemēram, ap logiem, durvīm un sienu daļām. Ar plāno un mīksto stikla vates izolācijas sloksni ir viegli strādāt un lietot dažādos risinājumos. Ar PAROC XSI 004 var aizpildīt tukšumus sienās un šuves dažādēs būves stadijās un daļās. PAROC XSI 004 ir piemērots individuālajiem lietotājiem.

PAROC XSS 005Image

PAROC XSS 005 (Elastīga divpusēja līmlenta)

PAROC XSS 005 blīve ir elastīga līmlenta, kas tiek izmantota kā tvaika izolācijas pārklājumam būvju elementu savienojuma vietās, kā arī komunikāciju caurejošās daļās kā piemēram ventilācijas izvadi, kabeļi utt, lai nodrošinātu nepārtraukti hermētisku ēkas iekšējo gaisa un tvaika barjeru. Blīve ir ražota no nenovecojošas noturīgas butila gumijas. Ir sevišķi svarīgi noblīvēt visas iespējamās tvaika un gaisa barejas pārrāvuma un salaiduma vietas. Elastīgā blīve nodrošina labus savienojumus arī sarežģītos pieslēgumos un vietās.


PAROC XSS 200Image

PAROC XSS 200 (Līmlenta)

PAROC XSS 200 blīvējamā lenta (illmod trio) ir paredzēta kā siltumizolējošs blīvējums virszemes konstrukciju savienojumos kā piemēram logu rāmji. Lentai ir daudzfukcionāls pielietojums un tā apvieno vairākas vienādas vai līdzīgas operācijas vienā izstrādājumā. Pēc šīs lentas lietošanas nav nepieciešams ne minerālvates blīvējums, ne silikoni, samazinot iestrādes laiku par 40%. Lentas sastāvs ir impregnēts poliuretāns. Tvaika izolācijas funkcija ir integrēta no vienas izstrādājuma puses.

PAROC XST 012Image

PAROC XST 012 (Līmlentas plāksne)

PAROC XST 012 blīvējamā plāksne ir vienpusēja līmplāksne lai aplīmētu lielākus tvaika izolācijas atvērumus vai plīsumus.

PAROC XST 013Image

PAROC XST 013 (Līmlenta)

PAROC XST 013 lenta ir vienpusēja līmlenta, kas paredzēta tvaika izolācijas plēves salaiduma vietām un pārlīmēšanai/labošanai. Līmlenta ir nenovecojošs sastāvs un tā sastāv no lipīga akrila uz LDPE lentas.