Piederumi apmetamu fasāžu siltumizolācijai

PAROC XFR 100 apmetuma sistēmas stiprinājums tiek lietots akmens vates stiprināšanai pie koka vai metāla konstrukcijas. Stiprinājums sastāv no modificēta poliamida patronas un no sieta turētāja kura sastāvā ir acetāls. Sieta fiksators un skrūve ietilpst piegādes vienībā.

PAROC XFR 200 apmetuma sistēmas stiprinājums tiek lietots akmens vates stiprināšanai pie ķieģeļu vai vieglbetona sienas konstrukcijas. Stiprinājums sastāv no modificēta poliamida patronas un no sieta turētāja kura sastāvā ir acetāls. Sieta fiksators un dībeļa ķīlis ietilpst piegādes vienībā.

PAROC XFR 300 apmetuma sistēmas stiprinājums tiek lietots akmens vates stiprināšanai pie betona vai dzelzbetona sienas konstrukcijas. Stiprinājums sastāv no modificēta poliamida patronas un no sieta turētāja kura sastāvā ir acetāls. Sieta fiksators un dībelis ietilpst piegādes vienībā.

PAROC XNR 001 cinkots metāla siets biezajai apmetuma sistēmai. Siets tiek instalēts kopā ar stiprinājumiem PAROC XFR 100, PAROC XFR 200 vai PAROC XFR 300. Sieta stieples biezums ir 1 mm, acs izmērs 19 x 19 mm