Darbarīki celtniecības siltumizolācijai

PAROC XTK 001Image

PAROC XTK 001

PAROC XTK 001 speciālu zobu formas akmens vates griežamais nazis ar koka spalu. Uz asmens ir mērskala kas var tikt izmantota izmēru precīzai noteikšanai griešanas laikā.

PAROC XTK 002Image

PAROC XTK 002

PAROC XTK 002 akmens vates griežamā galda nazis izgatavots no īpaši augstas kvalitātes tērāuda ilgstošai lietošanai. Nazim ir ieleikts koka spals.

PAROC XTK 003zdyImage

PAROC XTK 003zdy

PAROC XTK 003zdy akmens vates griežamais nazis paredzēts individuāliem Dari Pats lietotājiem. 300 mm garš rūdīta tērauda asmens ar koka spalu. Uz asmens ir mērskala kas var tikt izmantota izmēru precīzai noteikšanai griešanas laikā.Viegls un ass nazis ir ērts palīgs akmens vates montāžas procesā.

PAROC XTK 004Image

PAROC XTK 004

PAROC XTK 004 akmens vates griežamais nazis ar tērauda asmeni ar koka spalu. Viegls un ass nazis ir ērts palīgs akmens vates montāžas procesā. Izmēri uz asmens var tikt izmantoti piegriešanas procesā.

PAROC XTK 005Image

PAROC XTK 005 (Nazis)

PAROC XTK 005 ir akmens vates izolācijas nazis, kas izgatavots no īpaši rūdīta tērauda ar fāzē slīpētiem zobiem un izliektu koka rokturi. Paredzēts izmantot akmens vates griešanai ar vidēju un augstu blīvumu. Nav paredzēts  maza blīvuma akmens vates griešanai.