Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Mūsu izstrādājumi ir ugunsdroši. Tiem ir arī svarīga loma cīņā ar klimata izmaiņām. Aptuveni 40% no cilvēku radītajām siltumnīcefekta izraisošajām gāzu emisijām rada ēkas.
Siltumizolācija ir šī risinājuma svarīgs elements
Mēs apņemamies līdz 2030. gadam uz pusi samazināt mūsu CO2 izmešus un galu galā pārtraukt fosilo kurināmo izmantošanu. Mūsu mērķis ir līdz 2030. gadam panākt 100% atjaunīgas elektroenerģijas izmantošanu.
Mēs nepārtraukti samazinām savu ietekmi
Mēs izstrādājam savus izstrādājumus un risinājumus otrreizējai pārstrādei un atkārtotai izmantošanai. Līdz 2030. gadam mēs panāksim ražošanu bez atkritumiem.
Aprites ekonomika ir mūsu DNS
Mēs nepārtraukti apvienojam spēkus ar mūsu klientiem, lai izstrādātu un pārbaudītu jaunus ilgtspējīgus izstrādājumus un risinājumus.
Mēs radām ilgtspējīgas ēkas kopā ar mūsu klientiem

Mēs veicam energoefektivitātes uzņēmējdarbību

Katra mūsu ražotā akmens vates plāksne samazinās ēku CO2 izmešus visu to ekspluatācijas laiku. Patiesībā par katru tonnu CO2, kas rodas akmens vates ražošanā, aptuveni 200 tonnas CO2 tiek ietaupītas, pateicoties akmens vates siltumizolācijas īpašībām 50 gadu periodā.

Attiecība 1:200 ir kas tāds, ar ko mēs lepojamies. Taču tas nenozīmē, ka mums ar to pietiek. Mēs vēlamies izvērtēt visas iespējas, lai rastu jaunus veidus, kā mūsu ietekme varētu kļūt pēc iespējas mazāka.

Mēs ticam sadarbībai ar mūsu klientiem un labāko inovāciju un domu koplietošanai ar citiem.

 

Tam mēs ticam.

Uzņēmumā Paroc ilgtspēja nozīmē tagadnes vajadzību apmierināšanu, vienlaikus uzlabojot pasauli nākotnei. Vairāk par mūsu mērķiem uz pusi samazināt mūsu CO2 izmešus un piedāvāt zema oglekļa satura produktu lasiet šeit.
Mūsu mērķi
Uz katru tonnu CO2, kas tiek radīta akmens vates ražošanā, aptuveni 200 tonnas CO2 tiek ietaupītas 50 gadu periodā. Šādā apmērā siltumizolācija uzlabo ēku energoefektivitāti. Par šiem skaitļiem vairāk lasiet šeit.
Mūsu energoefektivitāte
PAROC® akmens vates siltumizolācija, kas izgatavota no vulkāniskajiem akmeņiem, ir ne tikai izturīga, ugunsdroša, noturīga pret mitrumu un trokšņus slāpējoša, bet arī dabiski energoefektīva un atkārtoti izmantojama. Par šīm īpašībām lasiet šeit.
Mūsu ieguvumi dabai
Paroc ir pirmais minerālvates izolācijas ražotājs, kas sertificēts ar celtniecības izstrādājumu un produktu Atbildīgas ieguves standartu BES 6001, ko piešķir pasaules vadošais Būvniecības zinātņu centrs (Building Research Establishment Limited (BRE)). Par materiālu ieguvi vairāk lasiet šeit.
Mūsu ilgtspējīgā ieguve
Mēs saspiežam savus izstrādājumus par 40%-70%, kas paredz mazāk vietas transportēšanai un uzglabāšanai, kā arī mazāku ietekmi uz vidi. Par mūsu darbu vairāk lasiet šeit.
Mūsu palielinātā saspiešana
Labākās idejas aizsargā planētu, kā arī ietaupa klientu laiku, naudu un pūliņus. Tas attiecas uz ideju, kāda radās diviem mūsu projektu vadītājiem attiecībā uz PAROC® CGL20CY izolācijas plākšņu iepakojuma pārveidošanu. Stāsts saistībā ar šo projektu ir lielisks piemērs mūsu nepārtrauktajiem pūliņiem samazināt mūsu ietekmi uz vidi. Lasiet vairak šeit.
Par 50% mazāk plastmasas atkritumu