PAROC Ultra

PAROC® Ultra - SILTUMJAUDĪGS

Paroc jaunākais produkts - vispārēja pielietojuma izolācijas plāksne PAROC® Ultra - izgatavota no nedegošas un izturīgas akmens vates, kas ir dabisks minerālu materiāls. Šim produktam ir pirmšķirīgas izolācijas īpašības, tas labi saglabā formu un ir ūdens tvaiku caurlaidīgs. Šī plāksne radīta tā, lai nodrošinātu siltumizolāciju ķieģeļu un javu veidojumiem, kā arī ventilējamo sienu konstrukcijām, ieslīpiem jumtiem, bēniņiem un citām starpsienām gan jaunās, gan renovētās ēkās.

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

Energoefektivitāte

PAROC® Ultra siltumvadītspēja ir ārkārtīgi zema - λd = 0.035 W/mK. Jo zemāka šī vērtība, jo mazāk siltuma produkts vada, padarot šīs plāksnes ārkārtīgi energoefektīvas. Pienācīgi nosiltinātas ēkas spēj samazināt apkures izmaksas.

Ilgmūžība

PAROC® Ultra laika gaitā nedz noslīd, nedz saraujas un saglabā visas izolācijas īpašības. Šīs plāksnes saglabās savas īpašības un izmērus visu ēkas mūžu, neatkarīgi no sezonālās temperatūras un mitruma svārstībām.

Dabiski materiāli

Akmens vates izolāciju radījusi pati daba. PAROC akmens vate tiek izgatavota no dabiska materiāla - akmens, kam ir vairākas noderīgas īpašības. Tas ir dabiski ilgmūžīgs un praktiski neizsmeļams.

Nedegošs

PAROC® Ultra ir nedegošs produkts un klasificēts kā Euroclass A1, kas ir Eiropā augstākā ugunsdrošības klase celtniecības materiāliem.

Noturība pret mitrumu

PAROC® Ultra ir pirmšķirīgas ūdens tvaiku caurlaidības īpašības. Šis produkts neļauj mitrumam uzkrāties ēkas sienās, jumtos un citās konstrukcijās. Sausa akmens vates plāksne, kas pakļauta mitrumam, saglabā savas izolācijas un nedegošās īpašības.

Viegli izmantojamas

PAROC® Ultra ir elastīgas akmens vates plāksnes ar augstāku blīvumu. Tās ir ļoti viegli uzstādīt sienu nesošajās konstrukcijās un ieslīpos jumtos, kā arī citās konstrukcijās, kurās siltumizolāciju nepieciešams uzstādīt starp koka vai metāla karkasiem.

PAROC® Ultra pielietojums

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.