PAROC® PROOF™ lēzeno jumtu siltināšanas sistēma energoefektīvām ēkām

Paroc Proof Taklamellsystem

Ēku energoefektivitātes prasības Eiropas Savienībā kļūst stingrākas, tāpēc īpaši svarīgas ir siltumizolācijas īpašības, risinājumu vienkāršība, kā arī uzstādīšanas kvalitāte. Gan jaunbūvēm, gan renovētām ēkām piemērotā PAROC PROOF sistēma ļauj paātrināt lēzeno jumtu siltināšanas darbus, rezultātā iegūstot uzticamu, izturīgu, ugunsdrošu un energoefektīvu jumtu.

Šī sistēma sastāv no divu veidu plāksnēm: PAROC ROB 80 un jaunajām PAROC ROL 30 plāksnēm. PAROC ROB 80 būvniekiem ir labi pazīstams, šobrīd to izmanto kā augšējo lēzeno jumtu plāksni, uz kura klāj ruļļveida kausējamu un mehāniski stiprināmu segumu. PAROC PROOF sistēmā izmanto 30 mm biezu PAROC ROB 80 plāksni. Jaunā PAROC ROL 30 sistēma ir vertikāli orientētu šķiedru plāksne, kura biezums izvēlēts, vadoties pēc aprēķiniem un atbilstības normatīvu prasībām. Iespējamais plākšņu biezums ir no 210 mm līdz 440 mm, nodrošinot efektīvu siltināšanu energoefektīvu ēku lēzenajiem jumtiem.

 

PAROC® PROOF™ lēzenie jumti energoefektīvām ēkām

Content is blocked

In order to see this content you need to allow cookies.

 

Kādēļ izvēlēties PAROC PROOF:

Viegli strādāt
Siltinot jumtus ar PAROC PROOF sistēmu, visas akmens vates plāksnes var pārvietot viens cilvēks. Turklāt siltumizolāciju energoefektīvām ēkām var uzstādīt tikai divos vai trīs slāņos.

"Ciets" jumts
Izmantojot plāksnes ar vertikāli orientētām šķiedrām, galvenā siltināšanas slāņa dēļ jumts, ja tas ir pareizi uzstādīts un ekspluatēts, saglabāsies stabils un drošs. Ar PAROC PROOF sistēmu siltinātā jumta siltumizolācija nedeformējas pat tad, ja to slogo ar maksimāli pieļaujamo slodzi, jo PAROC ROL plāksnēm ir vertikāli orientētas šķiedras, kuru deklarētā spiedes stiprība ir σm = 30 kPa. Deklarētā spiedes stiprība norāda, cik liela var būt slodze uz izolācijas materiālu, lai tas nedeformētos un nesadalītos. Jumta normatīvā slodze parasti ir aptuveni 10 kPa. Tātad, pat pie maksimālās normatīvās jumta slodzes PAROC ROL 30 plāksnes nesaspiedīsies un nedeformēsies.

Ugunsdrošs
Saskaņā ar ugunsbīstamības klasifikāciju, PAROC akmens vates jumta plāksnes atbilst visdrošākajai - A1 klasei, tādēļ tos var izmantot kā siltumizolācijas materiālus konstrukcijās, uz kurām attiecas īpaši stingras ugunsdrošības prasības.

Augstas kvalitātes jumts ar ilgu kalpošanas laiku. PAROC ROL 30 plāksnes kā galvenais siltināšanas slānis ir vienkārši uzklājams, savienojot vienu plāksni ar otru, turklāt nav nepieciešams aizpildīt šuves. Akmens vate nedeformējas un saglabā savu formu temperatūras iedarbībā. Tādējādi temperatūras izmaiņu dēļ ekspluatācijas laikā jumtā starp siltumizolācijas plāksnēm nerodas plaisas un nepalielinās slodze uz jumta klājumu, kā arī nav siltuma zudumu, ko radītu plaisas. Visi PAROC PROOF jumta slāņi tiek uzstādīti vienlaicīgi, tāpēc, lai samazinātu iespēju, ka nokrišņi nonāks iekšējās konstrukcijās, darbi jāveic ļoti kvalitatīvi.