„Paroc” izstādē „Māja I 2019”

TIKSIMIES IZSTĀDĒ

„Paroc” aicina apmeklēt lielāko būvniecības izstādi „Māja I 2019”, kas norisināsies Ķīpsalā no 14. līdz 17. martam, un iepazīties ar „Paroc” jaunākajiem siltumizolācijas risinājumiem drošām un energoefektīvām ēkām un saņemt speciālistu konsultācijas.

„Paroc” stendā tiks prezentēti jaunākie siltumizolācijas risinājumi gan jaunbūvēm, gan renovējamām ēkām, kā arī ugunsdroši, sertificēti izolācijas risinājumi un materiāli visām HVAC sistēmas daļām - apkures un ūdens caurulēm, dūmvadiem un ventilācijas kanāliem. „Paroc” HVAC produkti izceļas ar augstiem ugunsdrošības rādītājiem, kā arī nodrošina veselīgu iekštelpu gaisa un komforta kvalitāti, ko apliecina šo produktu saņemtie Eurofins Indoor Air Comfort® Gold standarta sertifikāti.

Tā kā šobrīd ir liela interese par jauniem individuālo ēku projektiem, izstādē būs apskatāmi populārākie to modeļi un tiks sniegta plaša informācija un konsultācijas par labākajiem „Paroc” akmens vates siltumizolācijas risinājumiem ēkām – fasāžu un dažāda veida sienu siltināšanai. Apmeklētāji varēs aplūkot reālus risinājumu modeļus un paraugus saliekamo un plakano jumtu, atkausēto un vēdināmo sienu, kā arī grīdu un starpstāvu siltināšanai.

Izstādes laikā iepazīstināsim ar jaunumu mūsu piedāvāto produktu klāstā – putu stikla siltumizolāciju „Foamglas” un ļausim uzzināt vairāk par tās izcilajām īpašībām, pielietojumu un efektivitāti jumta konstrukcijās.

Būsiet laipni gaidīti „Paroc” stendā izstādē „Māja I 2019” no 14. līdz 17. martam Ķīpsalā!