„Paroc” izstādē „Māja I 2020”

Jauni produkti un risinājumi „Paroc” stendā

Informējam, ka no 2020.gada 13.marta izstāde “Māja | 2020” tika pārtraukta, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli. Izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 apsver iespēju turpināt izstādi pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas. Lūdzam sekot līdzi aktuālajai informācijai rīkotājsabiedrības BT1 mājaslapā www.bt1.lv un Paroc mājaslapā www.paroc.lv.

 

„Paroc” stendā tiks prezentēti jaunākie siltumizolācijas risinājumi gan jaunbūvēm, gan renovējamām ēkām, kā arī ugunsdroši, sertificēti izolācijas risinājumi un materiāli visām HVAC sistēmas daļām - apkures un ūdens caurulēm, dūmvadiem un ventilācijas kanāliem. „Paroc” HVAC produkti izceļas ar augstiem ugunsdrošības rādītājiem, kā arī nodrošina veselīgu iekštelpu gaisa un komforta kvalitāti, ko apliecina šo produktu saņemtie Eurofins Indoor Air Comfort® Gold standarta sertifikāti.

Demonstrēsim arī konstrukciju modeļus, kas ir populāri Latvijas tirgū, kā arī iepazīstināsim ar jaunu produktu ar ļoti labām siltumizolācijas īpašībām, kas būs risinājums energoefektīvām ēkām ar CLT blokiem.

Tā kā šobrīd ir liela interese par jauniem individuālo ēku projektiem, tad izstādē būs apskatāmi populārākie to modeļi un sniegta plaša informācija un konsultācijas par labākajiem „Paroc” akmens vates siltumizolācijas risinājumiem ēkām – fasāžu un dažāda veida sienu siltināšanai. Apmeklētāji varēs aplūkot reālus risinājumu modeļus un siltinājumu paraugus: slīpajiem un lēzenajiem jumtiem, ar apmetumu apstrādātām un ventilējamām sienām, kā arī grīdām, starpstāviem un jumtistabām.

Būs iespēja piedalīties „Paroc” akmens vates skaņas un ugunsdrošības efektivitātes paraugdemonstrējumos, kur varēsiet pārbaudīt, cik efektīvas ir skaņas izolācijas un ugunsdrošības īpašības.

Izstādes laikā iepazīstināsim ar jaunumu mūsu piedāvāto produktu klāstā – putu stikla siltumizolāciju „Foamglas” un ļausim uzzināt vairāk par tā izcilajām īpašībām, pielietojumu un efektivitāti jumta konstrukcijās.