DARĪSIM VĒL LABĀK

Jauns produkts - PAROC Linio Pro

PAROC Linio Pro ir ārkārtīgi energoefektīva akmens vates siltumizolācijas plāksne, kas paredzēta apmetamām fasādēm. Tā ir labākā izvēle, lai siltinātu gan jaunu, gan renovētu ēku apmetamās fasādes.

Siltumvadītspējas vērtība nosaka materiāla termiskās īpašības. Jo zemāka vērtība, jo mazāku siltumu produkts vada. PAROC Linio Pro plāksnes siltumvadītspēja ir ārkārtīgi zema: λd = 0,034 W/mK. Mēs varam pamatoti apgalvot, ka šobrīd Latvijā šī akmens vates siltumizolācijas plāksne apmetamām fasādēm ir ar labākajām termiskajām īpašībām.

Apmetamu fasāžu akmens vate


Apmetamas fasādes tiek plaši izmantotas, lai siltinātu ķieģeļu vai betona sienas gan jaunās, gan renovētās ēkās. Izvēloties siltumizolācijas slāni, rodas jautājums, kādu materiālu izraudzīties. Zemāk jūs varat atrast galvenos argumentus par labu akmens vates siltumizolācijai.

Taupiet naudu un enerģiju

Mūsu akmens vates produkti un risinājumi palīdzēs taupīt enerģiju un samazināt apkures izmaksas, turklāt tie palielinās komfortu mājā.

Papildu informācija

Taupiet naudu un enerģiju

Ilgtspējīga

Akmens vates siltumizolācija ir dabas izgudrojums, ko cilvēki veiksmīgi pielāgojuši ēku siltināšanai.

Papildu informācija

Ilgtspējīga

Izturīga

Akmens vates siltumizolācija saglabā savas termiskās īpašības un formu visu ēkas ekspluatācijas laiku.

Papildu informācija

Izturīga

Elpojošas

Apmetamu fasāžu plāksnes ir tvaika caurlaidīgas. Mitrums no konstrukcijas viegli iekļūst akmens vates slānī un iztvaiko.

Papildu informācija

Elpojošas

Nedegošas

Visas apmetamu fasāžu plāksnes ir nedegošas un klasificētas kā Euroclass A1 - augstākā Eiropas ugunsdrošības klase ēku materiāliem.

Papildu informācija

Nedegošas

Mitrumizturīgas

PAROC apmetamu fasāžu plāksnes saglabājas sausas pat ļoti mitrā vidē. Tās neuzsūc ūdeni un ir noturīgas pret kapilāro ūdens uzsūkšanu.

Papildu informācija

Mitrumizturīgas
apmetamu fasāžu plāksnes

Vairāk par apmetamu fasāžu plāksnēm

apmetamu fasāžu plāksnes

Iepazīstieties ar risinājumiem

risinājumi