PAROC Hvac GreyCoat - ugunsdrošs stils vienā piegājienā!

 

Vienkārša plānošana - ātra uzstādīšana Nav nepieciešams PVC pārklājums vai krāsošana Euroclass A2-s1, d0 Viena instalācija - gatava virsma

  

 
PAROC Hvac GreyCoat produkti paredzēti cauruļu un cauruļvadu siltuma un kondensāta izolācijai. Tie ir lieliski paredzēti HVAC izolācijai tādās vietās, kur redzami izolācijas materiāli, kā iepirkumu centros, sabiedriskās ēkās un sporta hallēs. Pilna sistēma vieglai uzstādīšanai ietver izolācijas lentes un atlokus saskanīgās krāsās. Ar PAROC Hvac GreyCoat produktiem jūs saņemsiet pievilcīgu rezultātu bez papildu apšuvuma vai krāsošanas. Ar ātru un vienkāršu uzstādīšanu jūs ietaupīsiet gan laiku, gan naudu.

PAROC Hvac GreyCoat produkti atbilst Euroclass A2-s1,d0 klasei, kas nozīmē, ka tie neveicina uzliesmošanu, rada ļoti maz dūmu un nerada degošas piles. PAROC Hvac GreyCoat produktus iespējams izmantot vietās, kur ir augstas ugunsdrošības prasības, tostarp sabiedriskās ēkās, izejas gaiteņos utt.

  

Atsauksmes

Mēs piedāvājam sarakstu ar PAROC Hvac GreyCoat produktu izmantošanas atsauksmēm. Uzklikšķiniet uz atsauksmes nosaukuma, lai aplūkotu attēlus. 
 
 

Kuopio University HospitalKuopio Universitātes slimnīca, Kuopio, Somija

Pazemes ejai no garāžas līdz industriālajai virtuvei bija nepieciešams ugunsdrošs un pievilcīgs HVAC izolācijas risinājums. Siltuma un ūdens cauruļu sistēmas šajā ejā tika izolētas ar PAROC Hvac Section GreyCoat T un PAROC Hvac Bend GreyCoat T produktiem.

 

Prisma VilniusPrisma lielveikals, Viļņa, Lietuva

Prizma ir Somijas lielveikalu tīkls, kuram ir arī vairāki veikali Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Krievijā. Veikalam Prisma Viļņā, Lietuvā, ir līdzīgs izmērs kā Jiveskiles Prisma, jo tas tika uzbūvēts, balstoties uz identisku grīdu plānojumu. Ventilācijas cauruļvadi un ūdens caurules griestos tika izolētas ar PAROC Hvac Lamella Mat GreyCoat un PAROC Hvac Section GreyCoat, kā norādīts un apstiprināts sākotnējos rasējumos.

Shopping centre Iso-Kristiina in LappeenrantaIso-Kristiina iepirkuma centrs Lapēnrantā, Somijā

Somijas būvniecības noteikumi paredz, ka produktiem, kas izmantoti kā virsmas materiāli pazemes garāžās, jāatbilst vismaz B-s1,d0 klasei. PAROC Hvac GreyCoat produkti atbilst Euroclass A2-s1,d0 klasei, un tas bija galvenais iemesls, kāpēc tie tika izraudzīti HVAC izolācijai Iso-Kristiina iepirkuma centra pazemes garāžā.

 

 

Produkti

Uzklikšķiniet uz produkta nosaukuma, lai nokļūtu uz produktu lapu ar pilnu tehnisko informāciju.

PAROC Flange GreyCoat

PAROC Tape GreyCoat

PAROC Hvac Section GreyCoat T

PAROC Hvac Bend GreyCoat T

PAROC Hvac Lamella Mat GreyCoat

 

Sazinieties ar mums

Papildu informācijai, lūdzu, sazinieties ar mums.