Paroc grupa

Paroc Group

Paroc ir vadošais energoefektīvu siltumziolācijas risinājumu ražotājs Baltijas jūras reģionā. Mūsu darbības pamatprincipi ir orientācija uz klientu un darbiniekiem, nepārtraukta inovācija, rentabla izaugsme un ilgtspējīga attīstība.

Paroc izstrādājumi ietver celtniecības izolāciju, tehnisko izolāciju, kuģu un platfromu izolāciju, akmens vates sendvičpaneļus un akustiskos izstrādājumus. Izstrādājumi tiek ražoti Somijā, Zviedrijā, Lietuvā, Polijā un Krievijā. Paroc pārstāvniecību un pārdošanas kompāniju biroji izvietoti 14 Eiropas valstīs. Paroc Grupas īpašnieki ir banku konsorcijs un citi institucionālie investor un Paroc darbinieki kā minoritātes akcionāri. 2016. gadā mūsu up apgrozījums sasniedza 375.5 MEUR, un vidēji kompānija nodrošināja darbu 1835 cilvēkiem.

Paroc ietver biznesa vienības: Celtniecības Izolācija un Tehniskā Izolācija.

Celtniecības Izolācija piedāvā plašu izstrādājumu un risinājumu klāstu visiem ēku tipiem un dažādām klientu grupām. Celtniecības izolāciju galvenokārt izmanto ārējo sienu, jumtu, grīdu, pagrabu, starpstāvu un starpsienu siltumizolācijai, ugunsdrošības un skaņas izolācijai. Akustisko izstrādājumu diapazonā ietilpst arī skaņu absorbējoši griestu un sienu paneļi telpu akustisko parametru regulācijai, kā arī rūpnieciskos trokšņus slāpējoši izstrādājumi.

Tehniskā Izolācija piegādā izstrādājumus ar augstu pievienoto vērtību siltuma, uguns , skaņas un pretkondensāta izolācijai ēku celtniecībā (HVACindustriālos procesos un cauruļvadoskuģu būvē un industriālājās iekārtās (OEM).

Lūdz apmeklējiet mūsu starptautisko vietni, lai saņemtu informāciju par PAROC Grupas vadību un PAROC uzvedības kodeksu >>

Lasi vairāk

Paroc Code of ConductLepazīstieties ar PAROC uzvedības kodeksu

Par Paroc kā darba devēju

Vēlaties strādāt vai sadarboties ar mums?
Par Paroc kā darba devēju lasiet sadaļā Darba vietas.


Koncentrēšanās uz ilgtspējību


Kā Paroc koncentrējas uz ilgtspējību?