PAROC Energogudra māja. Energoefektivitātes koncepcija

Jaunie būvniecības noteikumi pievērš lielāku uzmanību energoefektivitātei nekā jebkad iepriekš, palielinās pieprasījums pēc padomiem un ieteikumiem par to, kā energoefektīvi būvēt un renovēt ēkas. Paroc Energogudra mājas koncepcija ir atbilde šim pieprasījumam.

PAROC® Energogudras mājas koncepcijaTā sniedz padomus un norādījumus par to, kā varat samazināt enerģijas patēriņu, būvēot jaunas ēkas vai renovējot vecās. Energogudrs risinājums ir tāds, kas pārsniedz būvnoteikumu prasības šajā jomā, sniedzot labu ieguldījumu nākotnē. Ja vēlaties būvēt energogudri, pievērsieties PAROC Energogudras mājas koncepcijai.

Koncepciju veido četras energoefektivitātes opcijas: mazs enerģijas patēriņš, pasīvās ēkas un ēkas ar minimālu enerģijas patēriņu, Plus-Energy jaunām ēkām un renovācijas risinājumi ar optimizētu energoefektivitāti. Tomēr pagaidām Plus-Energy ēkas ir retums.

Gudra investīcija
Energogudras ēkas ļauj ietaupīt līdz pat 50 000 eiro 25 gados (tik daudz maksā jauns automobilis) un palielina ēkas pārdošanas cenu pat par 30%, salīdzinot ar standarta ēkām.