PAROC All Round Advantages rūpnieciski ražoti izolācijas izstrādājumi

PAROC® ALL ROUND ADVANTAGES - rūpnieciski ražoti izolācijas izstrādājumi, ko ir viegli izvēlēties un uzstādīt

All Round Advantages simbols

Izstrādājot jaunu komunikācijas koncepciju, par pamatu ņēmām pievienotās vērtības produktu, kas ļauj ietaupīt laiku pieņemot lēmumus un uzstādot, nepārtraukto attīstību.

PAROC All Round Advantages (ARA) tika prezentēta 2008. gada ISO izstādē Vācijā. Tā ir komunikācijas koncepcija, kas izskaidro unikālās īpašības, kādas piemīt rūpnieciski ražotiem izstrādājumiem un uz cauruļu sekcijām balstītiem risinājumiem, kā arī apliecina mūsu pieredzi un biznesa partnerību rūpniecisko cauruļvadu jomā.

Tas ļauj noteikumu sastādītājiem, darbuzņēmējiem un ražotņu un rūpnīcu īpašniekiem vieglāk izvēlēties viņiem nepieciešamos produktus.
ARA izstrādājumi ir cauruļu sekcijas un rūpnieciski ražotas izolācijas sistēmu sastāvdaļas, kas kopā veido jaunu industriālās cauruļvadu sistēmas izolācijas risinājumu.

ARA ietilpst PAROC Pro Section, PAROC Pro Lock, PAROC Pro Segment un PAROC Pro Bend izstrādājumi – visi ar blīvumu 100 un 140 kg/m3.

ARA ir unikāls risinājumu kopums, kam piemīt piecas priekšrocības:
vieglums, izturība, efektivitāte, ekoloģija un zināšanas.

Pārdošanas apjomu pieaugums un tēla uzlabošanās skaidri parāda, ka tirgus ir atzinīgi novērtējis šos risinājumus un ARA informatīvo kampaņu.

Šo piedāvājumu esam papildinājuši ar jauniem produktiem un turpinām pilnveidot savu pakalpojumu sniegšanu. Mēs radīsim īpašu paketi mūsu klientiem: palīglīdzekļus labāko risinājumu atlasīšanai un pielietošanai.