Mūsu galvenās ilgtspējības programmas

Mēs vēlamies, lai Paroc būtu vēl plašāk pazīstams ar saviem pakalpojumiem un risinājumiem, kas nodrošina lielāku ilgtspējību mūsu klientiem un gala patērētājiem. Lai to panāktu, mūsu ilgtspējības programma paredz saskaņotu ilgtspējības attīstību Paroc, kas palīdz mums strādāt ilgtspējīgi un rentabli.

Mēs uzsākām savu ilgtspējības programmu 2011. gada jūnijā, lai vēl vairāk uzlabotu Paroc grupas ilgtspējību. Programmas pirmajā posmā tika noteikts darbības plāns, tā izpildes rādītāji un uzsākta ziņojuma par ilgstpējību plānošana, balstoties uz Globālo ziņošanas iniciatīvu. Līdztekus ziņojuma veidošanai mēs noteicām savas stiprās puses un pārskatījām attīstības plānus, lai no jauna noteiktu prioritātes. Balstoties uz šīm darbībām, mēs varam plānot, vērtēt un īstenot plašākus attīstības pasākumus. Programmai ir vairāki posmi.

Ilgtspējības programmai ir šādi mērķi:

  • Izveidot iespējas un infrastruktūru mūsu ilgtspējības efektivitātes noteikšanai un uzlabošanai, kas ir obligāts ilgtspējības attīstīšanas pamats 
  • Attīstīt komunikāciju, mārketingu un apmācību, balstoties uz mūsu priekšrocībām (tas ir, darbību, kas paplašina ieinteresēto personu zināšanas par mūsu priekšrocībām) 
  • Noteikt ilgtspējības vērtību prioritātes produktu un ražošanas procedūru izstrādes plānos 
  • Ieviest jaunas energopatēriņu samazinošas ēku un būvniecības sistēmu koncepcijas 
  • Īstenot aktīvu resursefektīvas ražošanas un loģistikas attīstības pasākumu kompleksu 
  • Nodrošināt Paroc vērtību nākotnē un uzlabot Paroc grupas ilgtspējību ilgtermiņā

Energywise programma

Paroc Energywise ir jauna domāšanas veida izpausme. Šī energoefektīvas būvniecības koncepcija piedāvā idejas, ieteikumus un pamācības, kā būvēt energoefektīvas ēkas un veikt ēku renovāciju. Koncepcijas nolūks ir parādīt, ka energoefektīvai ēkai piemīt neapstrīdamas priekšrocības: mājīga vide, svaigs un veselīgs gaiss telpās, minimālas apkures izmaksas un samazinātas CO2 emisijas.

Mēs īstenojam Energywise programmu eksperimentālos projektos kopš 90. gadiem. Ar šo programmu Paroc ir celtniecības izolācijas izstrādāšanas priekšgalā un sniedz saviem klientiem inovatīvus risinājumus un patentus.  

PAROC Energogudras mājas koncepcija